Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy ilyen problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen problémát az ismerkedés melyik szakaszában kéne elmondani nektek?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon lógnak a melleim, az alábbihoz hasonlóan (csak nekem valamivel nagyobb méretű):


[link]


Ez már a nagyon csúnya kategória és emiatt komplexusos vagyok és félek ismerkedni, mert attól tartok, ha ezt valaki meglátja, egyből rosszul lesz.


Egy ilyen dolgot mikor kéne elmondani? Nyilván érdekes lenne első randin ezzel nyitni, de az sem jó, ha nem mondom és majd az első szexnél lankad le neki, amint leveszem a melltartóm.


2017. jan. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Én még annyit hozzátennék, hogy ha egy férfi szeret, akkor megtalálja benned azt a pontot, amiért rajonghat. :)

A párom például rendszeresen mondja és jelzi, hogy mennyire tetszik neki a fenekem és ez igen jól tud esni, enyhíti a mellemmel kapcsolatos komplexusaimat is. :)

2017. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az a fontos, hogy neked is elfogadónak kell lenned. Tehát neked sem úgy lenni vele, hogy ha nem tetszik vele akkor dráma van. Vagy lehet az is persze, mert az adott pillanat adja. De kicsit hosszú távon muszáj oldottnak lenned a melleiddel kapcsolatban. Esetleg valami humorral kezelni. Nevetni rajta, hogy ez vagyok. De persze sírni is lehet néha rajta, csak ritkán.


Nekem ha ilyen melled lenne az fontos lenne, hogy ne félj a melleidtől, hogy valahogy jöjj rá, hogy ezeket, hogy tudod használni a szexben. Ezekkel, hogy tudsz felizgatni. Lehet valami kreatívabbnak kell lenned.


És akkor a kérdésedre, hogy mikor. Szerintem a fontos nem ez, hanem, hogy legyen kimondva az első szex előtt. Az is jó, ha közvetlen előtte. Csak az a lényeg, hogy ez ne legyen tabu. De azt is lehet, ha már valamikor eléggé az elején elmondod, vagy megírod, de itt fontos az, hogy ne tényt közölj, ne adatot. Csak akkor mondd el így, ha az valami olyan intim pillanat, ahol helye van, ahol megnyílunk egymás előtt.

2017. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
15%

Az első barátnőmnek ugyanilyen melle volt (17 évesen). Gondolom azért lett ilyen, mert soha életében nem sportolt semmit, és ezt látni lehet az egész testén.

Viszont csak őt zavarta, én imádtam dögönyözni.

Teljesen mindegy, hogy milyen a melled. Ha nem szexkapcsolatról beszélünk, akkor a férfi nem szeret igazán, ha a nem tökéletes melleidet meglátva akármi is változik benne veled kapcsolatban.

A személyiség a lényeg.

Én azt is el tudnám képzelni, hogy olyan nőért rajongjak, akinek nincs semmi melle, vagy éppen nagyon fura mellei vannak.

2017. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
32-es, mondj már ötleteket erre a felizgatós dologra.
2017. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
33.: tévedés, hogy a mell a sportolás hiányától lesz ilyen, ugyanis a mellben köztudottan nincs izom, amit edzeni lehet. Maximum a melltartóválasztás az, ami ronthat rajta. Én rendszeresen edzek, mégis ilyen
2017. jan. 24. 12:51
 36/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

# 34 mellszex, cicimasszázs (mármint a melleiddel masszírozás) ezeket az extrákat lehet vele művelni.


Hát régen én is azt hittem, hogy nagyon rossz helyzet, én is sportolok, így sok öltözőt megjártam már, és látom, hogy nagyon sok lánynak van ilyen melle. (és nem életkor függvénye, vagy sportosságé)

Sőt sok sztárnak is szintén nincs feszes melle, és mégis olyan ruhákba parádéznak, hogy a melltartó viselés lehetetlen. És vállalják. De a szexi pózolós lányoknál is látni lehet, hogy lóg, de a póz amiben van (tipikus amikor a vállát jól hátra húzza, hogy a mellei megemelkedjenek) És ha egy címlaplány is viríthat logó cicikkel, akkor miért pont én bújjak el?

2017. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, senki sem tökéletes. Én szeretem ha a mellek lógósabbak, nem olyan kőkemények. Nem fogok hazudni, nem mondom azt, hogy ezek álmaim cicijei, de biztos, sőt ezer százalékig biztos vagyok benne, hogyha ilyen lenne a lánynak, akit szeretek, akkor nagyon tetszene, hiszen az a lány, akit szeretek az úgy tökéletes ahogy van. :) Nekem is van olyan testi adottságom, amivel nem vagyok megelégedve, és tudom, hogy milyen szar a komplexus, ezért is tudom, hogy soha, senkinek nem okoznék fájdalmat emiatt, és úgy fogadnám el az adott lányt, ahogy van, hiszen szeretem, és én csak azzal fekszem le, akit szeretek. Szóval próbálj kis önbizalmat szerezni, és hidd el, hogy nem ezen múlik a dolog. Ha egyébként egy aranyos, kedves, az adott férfi számára vonzó lány vagy, akkor hidd el, egy normális férfi esetében ez huszadrangú lesz, hogy a melleid kicsit az áltagosnál jobban lógnak. :) 23/F
2017. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy ha a jelenlegi kiszemeltem akivel még csak randizgatunk de már nagyon régóta oda vagyok érte, lefeküdne velem vagy összejönnénk és meglátnám, hogy ilyen melle van -ami azért nem lehetséges mert neki nagyon kicsi van ez látszik- akkor sem zavarna egyáltalán. Lehet kicsi nagy lógós nem a mell a lényeg! Emiatt ne aggódj, ha eddig tetszettél neki és remélem nem csak szexre kellesz akkor nem fogja zavarni, hogy ilyen
2017. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Ja meg amúgy nem olyan rosszak ezek. Számomra az ilyen mell is izgató :)
2017. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon sok barátnőmnek ilyen melle van, de évek óta pasija is van, szerintem sok pasi nem lepődne meg.

Tudom ellenzed a plasztikát, de ilyen esetben felvarrást szoktak végezni, ami nem látszik.


Még fiatal vagy, vannak gyakorlok a mellre amit ha most elkezdesz intenzíven csinálni, javíthat az állapotukon. Én ezeknek a gyakorlatoknak köszönhetem, hogy kőkemények, igaz én már tízen éves koromban végeztem rendszeresen, de talán még neked sem túl késő.

2017. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!