Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy ilyen problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen problémát az ismerkedés melyik szakaszában kéne elmondani nektek?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon lógnak a melleim, az alábbihoz hasonlóan (csak nekem valamivel nagyobb méretű):


[link]


Ez már a nagyon csúnya kategória és emiatt komplexusos vagyok és félek ismerkedni, mert attól tartok, ha ezt valaki meglátja, egyből rosszul lesz.


Egy ilyen dolgot mikor kéne elmondani? Nyilván érdekes lenne első randin ezzel nyitni, de az sem jó, ha nem mondom és majd az első szexnél lankad le neki, amint leveszem a melltartóm.


2017. jan. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
79%

Csak ámulok és bámulok egy pár válaszon.


Uraim: olyat lehet csinálni, hogy ezt így elfogadod, meg olyat, hogy is nem. Nincs ezzel semmi probléma, nem kell mindenkinek ugyanazt szeretni.

Ha nem tetszik, akkor pedig el kell ballagni, és keresni olyan cicit, ami megfelel.


De álljon már meg a nászmenet, hogy itt vadidegenek ajánlgatják, hogy plasztikáztasson! Wtf??

Komolyan, itt tartunk, hogy még nem is ismered, de ugyan, ugorjon már sebész kés alá, csengessen ki 3-500 ezret, hogy tetsszen neked?

Ha egyszer a párodnak lesz ilyen, mondjuk két gyerek után, és megbeszélitek, hogy műtesse meg, az egy dolog. Akkor gondolom anyagilag is hozzájárulsz.


De hogy ismeretlenektől képes valaki ekkora anyagi és egészségügyi áldozatot elvárni, csupán esztétikai okokból, az azért elég abszurd.

Ez nem a "ne zabálj, és nem leszel disznó" esete, bár abba sincs senkinek beleszólása. (Főleg, ha röfi úr akar csinos barátnőt....)


És persze a nők felszínesek, ugye?


Nekem meg a szőrös, ráncos here nem tetszik. Akkor ha én cserébe kérem, hogy egy végleges szőrtelenítésre meg herevasalásra költsél már pár százezret, akkor korrekt vagyok? Vagy jönne egyből a sértődés, hogy túl magasak a nők elvárásai, és csak a pénzes pasik érdekelnek.


Kérdező: semmi baj nincs a melleddel. Baj az, ha csomókat találsz benne, indokolatlanul szivárog belőle tejszerű folyadék, vagy ha hirtelen a felületén elváltozásokat tapasztalsz.

A kinézete nem baj, egyéni ízlésekről vitatkozni pedig felesleges.


A pasiddal meg szex előtt ne azt beszéld meg, hogy lóg. Hanem azt, hogy te nem vagy elégedett, ezért komplexusaid vannak ezzel kapcsolatban, és reméled, hogy megértő lesz. Semmi köze hozzá, hogy milyen a formája. Akinek nem teszik, az meg fizetheti a műtétet, gondolom ebben azért nagyon sok benne lenne, hogy karácsonyra szilikon cicit kapjon, hogy apunak legyen mivel labdáznia.

2017. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
#40 Milyen gyakorlat van mellre? Mármint nem az alatta lévő izomra.
2017. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
0%

Tenyereid közé fogsz egy tenisz labdát és elkezded pumpálni. A tenyerek mellmagasságban kell legyenek, lehet változóan is kicsit lejjebb, kicsit feljebb. Remélem érthetően leírtam, nem vagyok fitnesz oktató :) és sokat kell csinálni, hogy látszódjon a változás.

Több gyakorlat is van, de ez a leghatásosabb.

2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
73%

# 43: Az ilyen gyakorlatok a mell körüli izmokra jók és csak minimálisan változtatnak a tartáson, többnyire csak kis mell esetében. De a lógást NEM akadályozzák meg, magában a mellben ugyanis nincs izom, amit edzeni lehetne.

A mellben kötő- és szírszövetek vannak, azoknak meg semmilyen edzés nem használ.

2017. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
55%

Nem hatásos.

Megnézel testépítő vagy orvosi oldalakat, mindenhol írják, hogy nincsenek mellemelő gyakorlatok, krémek, gyógyszerek, imák.

2017. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Hát ha így gondoljátok, felőlem én csak segíteni próbáltam. Elméletben úgy is van, hogy semmi nem használ. Nekem használt, igaz évek munkája van benne.
2017. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

# 46: Ez mind nagyon szépen hangzik, csak nem mindegy, hogy mekkora a melled és milyen életszakaszban vagy.

Nekem 32 éves koromig világbajnok melleim voltak, imádtak őket! C kosaras, formás, egyáltalán nem lógott, ceruzateszten jelesül szerepelt.

Aztán megszültem a lányom, a mellem már terhesség alatt D-kosarasra nőtt és a szoptatás végére maradt két tejeszacskó. Pedig heti kétszer jártam edzőterembe és csináltam a mellizomgyakorlatokat is.

Semmit nem ért a hormonok ellen!

2017. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%

47 teljesen más természetesen, ha valaki már szült, habár nincs tapasztalatom, de gondolom minden nőnél az van amit leírtál,főleg ha sok teje is van, meg amúgy is a kor előrehaladtával azért mindenkinél megereszkedik.


Én a kérdező korosztályára gondoltam, nem gondolom, hogy az általam leírt technika már hatásos lenne, ha valaki húszas évei végén kezdi el.

2017. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Kedves mellizomgyakorlatokról beszélők!

A kérdésem nem erről szól, kérlek, ne offoljátok szét a kérdést. Rendszeresen trx-ezek, kettlebellezek, nem azért lógnak a melleim, mert nem edzek. Ha erről akartam volna kérdezni, nem ebbe a kategóriába írok.

2017. jan. 24. 16:06
 50/52 llorTllorT ***** válasza:
18%
elég prosztó vagy kérdező,ha azt hiszed ez kell tetszen mindenkinek.a férfiak vizúálisak és ,ha most a szexről van szó akkor mint írtad ,miután kicsomagol le is lankad a látványtól,persze van akinek így is bejössz, nem vagyunk egyformák de én biztos nem piszkálnálak 😂
2017. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!