Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy ilyen problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen problémát az ismerkedés melyik szakaszában kéne elmondani nektek?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon lógnak a melleim, az alábbihoz hasonlóan (csak nekem valamivel nagyobb méretű):


[link]


Ez már a nagyon csúnya kategória és emiatt komplexusos vagyok és félek ismerkedni, mert attól tartok, ha ezt valaki meglátja, egyből rosszul lesz.


Egy ilyen dolgot mikor kéne elmondani? Nyilván érdekes lenne első randin ezzel nyitni, de az sem jó, ha nem mondom és majd az első szexnél lankad le neki, amint leveszem a melltartóm.


2017. jan. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
50.: sajnálom, ha egy egszerű szöveget nem tudsz értelmezni. Emlékeim szerint sehol sem írtam, hogy mindenkinek ez kell tetsszen. Pont, hogy azt írtam, hogy szeretném elkerülni, hogy olyan férfiakkal hozzon össze a sors, akinek ettől lelankad és ezért akarom adott embernek a jó időpontban elmondani.
2017. jan. 24. 20:31
 52/52 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem a legfontosabb dolog az, hogy a legrosszabb, ha nem vállalod a kockázatot. Mégha az is benne van, hogy porrá zúzódsz az adott helyzetben. Gondolom te is érzed ezt, ezért is kérdezted ezt a mikort. Lehet elég rögtönöznöd.
2017. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!