Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik mindig azzal jönnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mindig azzal jönnek, hogy egy férfi azért nem üthet meg egy nőt, mert a nő gyengébb, azok szerint ha egy nő üt meg egy férfit, az nem akkora baj?

Figyelt kérdés
Mert én egyetértek azzal, hogy nagyon rossz dolog, ha egy férfi megüt egy nőt. Akkor is, ha a nő megcsalta mondjuk. Lehet szakítani is, nem kell felpofozni. Viszont pont ugyanez a véleményem fordítva is, tehát ugyanolyan rossznak tartom azt, ha egy nő üt meg egy férfit.
2017. jan. 26. 18:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
#7.. Hát, őt is épp most ütötték ki 3 hete a nagy visszatérésekor :D
2017. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem vagyok túl magas és emellett még vékony is vagyok a magasságomhoz képest, sok nő van, aki kb. velem egysúlyú vagy akár nehezebb. Akkor ha engem megüt egy velem egysúlyú nő, az még mindig kisebb bűn, mint ha én ütném meg őt. Hozzáteszem, nincs szándékomban senkit se megütni. Csak abból, hogy mindig hozzáteszik, hogy "nőt nem ütünk", nekem nagyon az jön le, hogy férfit viszont lehet, vagy ha nem is lehet, nem akkora baj, mint nőt ütni.
2017. jan. 26. 19:07
 13/39 A kérdező kommentje:
Ezt azért írtam, mert sokan azzal jönnek, hogy a 190 centis 90 kilós férfi megüti a 160 centis és 50 kilós nőt.
2017. jan. 26. 19:08
 14/39 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az is gerinctelenség, de ha a barátnőd felpofoz, nem kell lealapoznod, nem fogsz félni tőle. Nem fogsz kussban ülni és vigyázni a szádra.


Nő vagyok, ha megüt egy nő, hát megüt. De ha egy pasi üt meg, az félelmetes. Bele is halhatok.

2017. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

"Persze, hogy az is gerinctelenség, de ha a barátnőd felpofoz, nem kell lealapoznod, nem fogsz félni tőle. Nem fogsz kussban ülni és vigyázni a szádra.


Nő vagyok, ha megüt egy nő, hát megüt. De ha egy pasi üt meg, az félelmetes. Bele is halhatok."


Ez csupán általánosítás.

És ha van olyan férfi, aki a barátnőjétől fél? Akkor ő már nem is férfi, igaz?

2017. jan. 26. 19:14
 16/39 A kérdező kommentje:

"Nő vagyok, ha megüt egy nő, hát megüt. De ha egy pasi üt meg, az félelmetes. Bele is halhatok."


Igen, vannak különbségek általában a két nem ereje között, de kicsit túlzónak érzem ezt. Egy átlagos nő ha teljes erejéből megüt, az is durva sérüléseket tud okozni, és még nem is beszéltünk akkor az erősebb nőkről.

Kb. úgy írod le ezt, mintha a nők pofonja egy szúnyogcsípés lenne, a férfiaké pedig egy elefánt általi letaposás.

2017. jan. 26. 19:16
 17/39 anonim ***** válasza:
Csak a két nem közti pszichológiai eltérések miatt annak, hogy egy nő "teljes erejéből" megüssön, elég kicsi az esélye.
2017. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Csak a két nem közti pszichológiai eltérések miatt annak, hogy egy nő "teljes erejéből" megüssön, elég kicsi az esélye."


Jaja, persze. :D De ha valamennyi esélye is van és néha megtörténik, akkor már nem kellene elbagatellizálni, nem? Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy minek kell különválasztani, hogy férfi üt nőt vagy nő férfit, és miért nem lehet csak simán az erőszakot elítélni, segíteni az áldozatuknak nemüktől függetlenül satöbbi?

2017. jan. 26. 19:22
 19/39 A kérdező kommentje:
Ott van az, hogy "senki ne üssön senkit (hacsak nem önvédelem vagy más megvédése a célja)", ez simán megfelelne, de nem, nem elég, muszáj behozniuk egyeseknek mindig, hogy de FÉRFI NE ÜSSÖN NŐT, mintha ez nem tartozna bele a senki ne üssön senkitbe. A gond pedig ez azzal, hogy nagyon az érződik belőle, hogy ha nő üt egy férfit, az ha gond is, azért nem akkora, mint ha fordítva történik a dolog.
2017. jan. 26. 19:24
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdem el az agykémiai részletezést, látom, kérdező, nálad tök felesleges lenne, nem értenéd :)


DE amúgy, így van, senki ne üssön meg senkit, ez az alaptézis.


És igen, vannak "férfiverő" nők, de a számuk statisztikailag elhanyagolhatóbb, mint a "nőverő" férfiaké.

Vajon ez miért lehet? :)

2017. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!