Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen anyósjelölttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen anyósjelölttel érdemes vigyázni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal, fél éve járhatok hozzájuk intenzíven.

Sokszor az anyukája nekem mondja el a véleményét valakiről (persze van, h a fekete földig le is hordja az illetőt), vagy épp panaszkodik a másik fia feleségére. DE! Akár aznap is ha megérkeznek hozzájuk, már mézes-mázos hanggal beszél vele és ilyenkor nem tudom hova tenni a dolgot. Ugyan ez van valami ismerőseivel kapcsolatban is. Kritizálja őket, de közben meg nyal nekik...


Az ilyen anyukával vigyázni kell, h esetleg velem is csak akkor van megbékélve ha épp beszélgetünk?


Volt valakinek hasonló helyzete? :) Köszi a válaszokat! :)


2017. jan. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Ezt a hobbit nem csak az anyukák, hanem 15 és 75 között mindenki gyakorolja. Szemtől szemben mást mond, mint a háta mögött :)
2017. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt tudom :) De ha a menyét ennyire szokja kritizálni, akkor valószínű h a hátam mögött sokszor engem is lemond? :D
2017. jan. 26. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleg valaszinu, nekem is van ilyen ismerosom, de kerdezd meg a parodat, hogy rolad mit gondol a hatad mogott.
2017. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem te leszel a kivétel :)


Viszont ha jól bánsz anyóssal (úgy értem, ésszel), mindenkivel lehet, akkor elfogad.


Minden embert lehet kezelni, ha megtalálod az utat hozzá.

Tudom, sokan nem hiszik, de ennél gázosabb szitukat is rendbe raktam már :)

2017. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Én a helyedben nem jópofiznék neki. Akkor is kibeszélne, nem érdemli meg a strapát. Meg akkor már hadd legyen mit mondania.
2017. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!