Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hallom szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hallom szüleimet, miközben csinálják!?

Figyelt kérdés
Háát egy eléggé kínos helyzetben kérnék tőletek tanácsot.. Nos, a szüleim nagyon hangosak, már 2-szer szóltam nekik olyan "poénosan".. akkor mindkét esetben 1 hónapig jó volt a helyzet, nem hallottam őket! De nagyon kínos beszélgetésekben volt részem a szüleimmel... Édesanyám különösen 'furcsán' fogatta, én éreztem rosszul magam... Pedig mindketten nagyon viccesek és jófejek :), amúgy semmi bajom nincs velük, és emiatt feszültebb és ingerlékenyebb vagyok velük :S. Mintha haragudnék rájuk, de ők nem értik miért.. (bocsánat, hogy hosszúra sikerült, de már nagyon idegesít)! L/15
2010. máj. 6. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Az előzö vagyok. Pluszba még annyit írnék hogy nekem nem soká új szobám lesz a házunk másik végében és remélem hogy ezzel el lehet kerülni majd Azt.. Ajánlanám esetleg neked is..
2010. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szolj semmit

1ö lakásuk azt csinálnak amit akarnak

2 örülj neki ez annaka jele hogy szeretik egymást

-én szüleim max ordibálni meg dobálozni szoktak utobbi 1évben már aztse mer elváltak

2010. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

Menny be és kérdezd meg h beszállhatok-e...

Vagy csak kopogj be és akk meg annyira zavarbajönnek h sose fogják:D

2010. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nagyon is meg tudlak érteni! En is ateltem, bar hallani nem hallottam, de mar tok reg ota tudom. Sajnos en sem tudok tul sok mindent kezdeni, csak probalok nem gondolni ra.

Amugy ok felnottek, es tudjak, hogy mi a jo nekik.

Aludj el addigra, es nem lehet akkora baj.

En se tudom hogy miert, de szarul erzem magam miatta!

Kitartas! A szex nem rossz, csak orulj annak, hogy mivel ennyire szeretik egymast, legalabb nem akarnak elvalni!

Bocs ha tul hosszu! XD

2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is szoktam hallani olykor-olykor.De örülök, hogy boldogak ,de elég zavaró is egyben ,hogy hallom hogy csinálják.Olyankor mindíg zenét hallgatok max hangerő.Amikor meg megunom a zenét kimegyek a fürdőszobába és jó hangosan behúzom az ajtót utána meg lehúzom.5 perc múlva bej9nnek a szüleim megkérdezni hogy:mi a baj? Nem tudsz aludni??

Hála az égnek ezután ők is aludnak.

L\13

2015. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!