Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? :@@ Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? :@@ Annyira idegesít! Nagyon tetszik, de nem értem a gyereket!

Figyelt kérdés
Egyszer bámul,egyszer rám se néz...Felvettem msn-re,1x beszéltünk ez volt 3 hete-.-...Állítólag rejtve jön fel mindiig.2x úgy megbámult,hogy majd kiesetta szeme..Ma egész nap a közelébe voltam,igaz én se nagyon néztem,bár 1x-2x odapillantottam,akkor nem nézett..De ahogy észrevettük Ő se tekintgetett annyiszor felém...Mi van vele???Nagyon furcsa srác:/
2010. máj. 6. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ti aztán kur.vanagy májerek lehettek ha 1x beszélgettetek MSN-en... szerelmes lettél azóta az 1 óta?
2010. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,beleszerettem egy ismeretlen srácba...Logikus végülis x"D
2010. máj. 6. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő sem tudja hogy mit akar tőled.
2010. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok... már bocsi, de hova a fas.zomba írtad te azt a retkes szót, hogy ismeretlen a srác?
2010. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérnélek,hogy amíg én se oltalak neten keresztül,vegyél vissza a stílusodból -.-. Tessék: Egy suliba járunk,NEM ISMEREM!! Ezért vettem fel msn-re mert tetszik,és szimpatikus volt hogy visszahúzódó...De már egyre furább ez a dolog:S
2010. máj. 6. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Háát..valószínű tetszel neki,de ne legyél benne olyan biztos,mert ha netalántán nem tetszel neki,akkor az fájni fog neked,ha már enyire szereted.De milenne ha fentlenne msn-en és ráírnál?Hmm?vagy beszéld meg egyik bnőddel,hogy vegyen be közösbe téged a sráccal és beszélgesetek:D
2010. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normálisak a reakciói.


Nem tudja, hogy te mit akarsz tőle, ezért nem mert túlságosan nyomulni, mert fél, hogy azzal téged elijjeszt. Viszont ezekkel a hol odanéz, hol nem néz oda jellegű dolgokkal fenntartja a figyelmed. Mintha csak magamra ismertem volna a fiú reakcióiból, én is ugyanígy vagyok egy lánnyal.

2010. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 21:30..Hát ez különös,de logikus:) Mesélnél kicsit a helyzetetekről?Amúgy mennyi idős vagy?
2010. máj. 6. 21:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked amúgy tetszik a lány??
2010. máj. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!