Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keressünk kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressünk kifejezetten vidéki lányokat?

Figyelt kérdés

Tudom, minden általánosítás veszélyes (ez is), és kapni fogok most a fejemre, de nem akarok pesti lánnyal ismerkedni... ők (de a pasik is! Mindenki! A pesti ember általában!!) türelmetlenebbek, ingerlékenyebbek, hisztisebbek, többet képzelnek magukról.

A vidékiek kicsit lassúbbak, ráérősebbek, jobban tolerálják a másik f..szságait.


2017. febr. 1. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Jobban tolerálják??? A vidékiek??? Ezen jót nevettem, köszi :D

"Vidékről" származok, pesten lakok albérletben, én ÁTLAGBAN azt tapasztaltam (nyilván vannak kivételek, én most általánosságban írok), hogy Pesten sokkal lazábbak, elfogadóbbak az emberek, és hajlamosabbak a "lustálkodásra", míg vidéken bolhából is elefántot csinálnak, szigorú napirend van, a környékben lakó emberek közül több ordít velem mikor sétáltatom a kutyámat, mint ahány nem, szóval nem mondanám őket kevésbé ingerlékenynek. :D

Cuki ez a vidéki romantika, amit ide lefestettél, de ehhez valami tényleg autentikus székely faluba kéne elmenned, ott tényleg nyugi és béke van, de az ÁTLAG magyar faluban inkább csak frusztráltabbak és intoleránsabbak a népek, mint Pesten.

2017. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és hozzátenném, hogy pl Debrecen is "vidék", pedig az is egy nagyváros, annyira nem különböznek a lakói a fővárosiaktól szerintem. :D Szóval ez kicsit buta elnevezés. :D
2017. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
videkilany.hu
2017. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Én egri vagyok, onnan költöztem fel pestre. Ott egy hét alatt találkoztam annyi flegma lánnyal, mint itt fél év alatt... :D Ráadásul ráérés ? Nagyon nem, mixer/dj vagyok, Egerben kezdtem, egyetemi bulik hada + a classic estek, pörgős az, csak a "pesti" nem ismeri.. :)
2017. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem egy egri DJ-re vagy egy debreceni lányra gondolt, hanem igai, kis faluban élőre. Akiről azt hiszi, majd bármit elvisel neki és felnéz rá :)
2017. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Mixer/DJ...

XD

2017. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért nem mondanám,hogy Kecskeméten olyan hú de nagy tolerancia lenne és türelem,vagy a környező falvakban.

Bár 3 exemből 2 Pest megyei volt-egyik pesti,másik váci- és mondták,hogy pesti nő nekik akkor se kell,ha dobálnák utánuk.

2017. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5

Én pl abszolút nem nagyvárosban lakok :D Hanem faluban, az azzal kapcsolatos tapasztalataimat írtam le :)

2017. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, mi olyan vicces ezen ? :) Ez a szakmám,hogy bartender vagyok és többek között én is olyan koktélokat készítik amiről te 2 szót nem tudsz csak megiszod és a nevedet nem tudod utána, illetve néha beálltam zenélni, de maradtam a koktéloknál. Nevetsz itt ezen, mert 0 az életed, ez jó :D Na nem baj, majd lesz belőled is valami. Mondjuk utcaseprő.
2017. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7

Attó függ melyik korosztály közt keresgél.

Annyira szerintem nem gáz Kecskemét és környéke. Legalább is 15 éve még egész jó volt. ((:

2017. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!