Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti sértőnek éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti sértőnek éreznétek, ha a pasitok mindig csak "talált" ajándékokat adna nektek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk folyamatosan úgy ad ajándékot, hogy "találtam egy nyakláncot, tök szép, neked adom." "Mondtam XY-nak hogy érdekel téged ez és ez és adott nekem egy ilyet, hogy adjam oda neked.

2017. febr. 4. 14:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sértene, nem is kicsit. Rávezetném, hogy bànjon velem jobban.
2017. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON sértőnek érezném. Az cuki, ha amit talál vagy mástól kap odaadja, de ha csak így kapnék tőle dolgokat, akkor úgy érezném, hogy nem vagyok számára fontos.

(Egy 500 Ft-os bizsu karkötőnek vagy egy szál rózsának is tudok örülni, szóval nem arany ékszereket várok el. :D)

2017. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, nagyon sértőnek éreztem. Reklám, repi cuccok nálam landoltak ajándék gyanánt, vagy olyan is volt, hogy a szekrényében pakolva odaadta a lejárt csokikat. Csak néztem. Karácsonyra a legdurvábban leárazott ruhák (amik legelöl voltak az akciós polcon, szóval egyből ráismertem), könyvajándék használtan stb. Pedig kiemelkedően jó anyagi helyzetben volt a férfi. Aztán mikor szakítottam vele, állandóan ajándékokat küldetett, de azzal már nem foglalkoztam.
2017. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem találnám sértőnek, de elég vágyölő
2017. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Eleg ciki lenne. Neha talalok az utcan dolgokat amit hazaviszek, pl egy marslakos kulcstartot, vagy ilyen apro plussmedvet, gondolom gyerekek hagyjak el... De a parom ne hozzon mar haza minden szemetet ajandek cimszoval, mert nem tud valami normalisat kitalalni :D Csak ugy meg oke, de alkalomra normalis ajandek vagy program illik.
2017. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek: ünnepekre, alkalomra brutálgáz ilyeneket adni, "csak úgy" viszont még aranyos is lehet.
2017. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Lassan tényleg kötelező lesz minden rohadt ajándékra sunyiban ráírni egy bazi nagy összeget és aztán szándékosan halványan áthúzni...


"Örülni fog majd, aki az ajándékot kapja

Hisz láthatja bárki, hogy 20.000 darabja!"

2017. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es, én egy kétszáz forintért vásárolt táblacsokinak jobban örülnék a szülinapomra, mint egy olyan karkötőnek, amit a párom csak úgy "talált"... A gesztus a lényeg, nem az ár.
2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18


Én nem rajongok az ajándékozásért, kötelező rossznak érzem. És a legviccesebb, hogy kapni még rosszabb, mint adni.


Mindenkinek adnék egy kis pénzt aztán annyi. Akkor látja mennyit szántam rá, biztos nem lövök mellé, és ha én is ezt kapnám az hasznosabb lenne mint az a sok - később könyörtelenül kidobott/megsemmisített/továbbadott cucc, ami sosem tetszett/volt hasznos.


Meg manapság igényesebb ajándékot venni anyagilag horror. És nem is luxus dolgokra kell gondolni, hanem ami tényleg "ki is néz valahogy/értelme is van" azt ritkán lehet megúszni Szent István alatt. Bóvli szemetet meg olyan rossz érzés venni. Ötlettelen "letudjuk a kötelezőt" dolgot pedig főleg nem. Nem szeretem az ajándékozást. Rosszul érzem magam tőle és szorongok is mikor sor kerül rá.

2017. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tele van a vilag olyan ajandekokkal / otletekkel, amik kevesebbe kerulnek mint egy tizezres es jok! :D Ket fos programokat is boven lehet talalni olcsobban. De egy felnott, dolgozo parnak azert alkalmankent, tehat evi 1-2x nehogy mar megerolteto legyen mondjuk egy huszezres ajandek / program.
2017. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!