Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti sértőnek éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti sértőnek éreznétek, ha a pasitok mindig csak "talált" ajándékokat adna nektek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk folyamatosan úgy ad ajándékot, hogy "találtam egy nyakláncot, tök szép, neked adom." "Mondtam XY-nak hogy érdekel téged ez és ez és adott nekem egy ilyet, hogy adjam oda neked.

2017. febr. 4. 14:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
19-es, én ezerszer leírtam már ezen az oldalon, hogy mindig elhagyom a hullámcsatjaimat, 300 forintba kerül, és ha kapok, az a leghasznosabb dolog.
2017. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20


Hát az úgy rendben, én nem is erre gondoltam. Az még belefér, feltéve, ha oda-vissza alapon megy. (Hacsak nem egyszerre van születésnapjuk).


A rokonság, hát még a másik fél rokonsága a nagyobb baj. Após, anyós, sógor, koma és ezek gyerekei... Velük mit lehet tenni... Drágát adni mindnek horror, gagyit adni rossz érzés, "kötelezőt letudó" sablonhulladék meg olyan dolog ami még rosszabb érzés mint gagyit adni. Tipikusan "jobb a semmi" érzésem volt mikor ilyenekkel kellett operálni régebben a távolabbi rokonokkal. Elhanyagolható feleslegesség ez az egész ajándékozás, amit viszont elvárnak, mert ha nem teszed "bunkónak" számítasz. Emiatt egy görcsös erőlködésnek tűnik az egész számomra, jelentőségét vesztette. Ez akkor lenne jó, ha mindenki csak annak adna akit tényleg kedvel. Akkor kapna a barátnőm-anyám-nagyapám-nagyanyám meg a testvérem és így ennyi. A többiek nem érdekelnek. Na jó még apósék egy kötelezőt letudót, de tényleg csak azért, hogy ne legyen rinyálás.

2017. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, most elkönyvel mindenki anyagiasnak, de igen. Azt gondolom, hogy születésnapra, évfordulóra azért nem illik úgy talált ajándékot adni, hacsak nem nagyon durván az ajándékozott stílusa. Normális esetben az ilyet "csak úgy" odaadja a másik, úgy kedves gesztus. De nagyobb ünnepekre azért örülnék egy személyre szabott ajándéknak.


A másik, amit hihetetlen mód utálok, az a szarrágás, amikor olyan emberek, akik majdnem 7 számjegyű összeget keresnek, megpróbálják ocssóból kihozni az ajándékokat még a közeli rokonaiknak is... és nem a személyre szabott ajándék számít, hanem hogy minél olcsóbb legyen. Főleg amikor erre az illető még büszke is. Volt, hogy rokontól így kaptam ajándékot, hogy "egyetemi évfolyamtársam ez meg ez a kézműves ékszertervező, addig kuncsorogtam neki, amíg ezt odaadta ingyen" meg lejárt csokik, félig használt tusfürdők, magazinhoz járó hajgumicsomag, névre szóló bor továbbajándékozása, utcán talált piszkos ilyen 10éveseknek való bizsu karkötő 18 éves lánynak, turis kislányfarmer fiúnak, otthoni könyvtárból kikapkodott elázott '70-esévekbeli ponyva krimik, a lányuk 10 évvel azelőtti fiúcsapatos zenei kazettája...

2017. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!