Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezném őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném őszintén, hogy Ti szoktatok taktikázni, ha egy nő becserkészéséről van szó? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Minek?

Azt akarom hogy megismerjen, úgy ahogy vagyok. Hiszen engem kell elviselnie hosszútávon :)

2017. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egy atlagos munkanap reggele is taktikazassal indul, mert randira es munkaba is ugyanugy oltozom, aszerint, hogy az aktualis kedvem szerint eppen mi tetszik magamon jobban. (Rosszabb esetben mi az ami epp tiszta :D)

Nem tudom, en nem ereztem semmit taktikazasnak es a parom is termeszetesen viselkedett a randinkon es utana is. Mivel semmi valtozas nem tortent a viselkedeseben, nem hiszem, hogy eroltette volna, hogy direkt a jo oldalat lassam. O ugyanolyan most is, mint a legelso talalkozasunkkor.

2017. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tigris lennél, elmondanád az őzikének, hogy MOST MEGESZLEK! (??)
2017. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Cinnamon Tea. Te direkt nem akarod megérteni amit írok, vagy ennyire nem látsz túl magadon? Azt, hogy mitetszett veszek fel reggel a munkába menet, csak az én kedvem dönti el, nincs benne semmilyen célelvűség - kivéve ha.mondjuk egy fontos tárgyalásra megyek és jó benyomást akarok kelteni, akkor már benne van h pl jó benyomást akarok tenni és felveszem a kiskosztumom magassarkúval. Így már igen, van benne taktika.

De egy randin, ahol az a célom hogy tetsszek a másiknak, akkor belegondolok, hogy neki mi tetszene jobban azok közül, ami mind én vagyok - ugyanis szeretek elegánsan is kintézni, de ugyanúgy szeretem a farmeros összeállításaimat - és természetesen az alapján fogok feltöltözni amiről feltételezem h neki jobban tetszik. És ez már akár elfogadod, akár nem, taktika.

És ez nem jelenti azt h nem én vagyok vagy megjatszom magam, ne lehetnék természetes.

2017. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennyi erovel te sem latsz tul magadon. En a sajat viselkedesemet irtam, te meg a tiedet. Te taktikazol, meg meg sokan, masok meg nem. Ennyi. Nem taktikazik _mindenki_. Fogalmam sincs, mi tetszhet egy olyan ferfinak, akivel mondjuk a randink elott ketszer beszeltunk es akkor is csak annyit, mikor legyen a randi, szoval nem veszem figyelembe ezt az oltozkodesnel.

Ha elegansabb helyre mentek randizni, akkor meg eleve a hely megkoveteli, hogy ne farmerben meg poloban jelenj meg. De pl egy szimpla kavezasnal nem bonyolitom tul a dolgot.

2017. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát persze.

Tisztelegj!

G. vezérezredes


Ja, mégsem, bocs. Szóval nem szoktam.

2017. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha nem önmagamért szeret, ha meg kell játszanom magam, akkor nem kérek belőle. Szex miatt meg nem küzdök senkiért, mert nem éri meg.


26/F

2017. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!