Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordult már veletek lányok, hogy elsőre nem tünt fel egy pasi, majd ahogy jobban megismertétek megszerettétek vagy megszépült, elkezdtetek vonzódni hozzá és komoly kapcsolat lett? Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez a "megszépülés" nagyon gyakori, úgy hívják hogy barátnő :)

(férfiak akiken átnéztek mindig is a nők, hirtelen érdekesek lesznek a rajtuk átnéző nőknek, ahogy összeszednek egy nőt)

2017. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy tévedés!

A normálisaknak, mint nekem is, ha összepisilNÉM érte a bugyimat és olyan nedves lennék, hogy ihaj, ha lenne egy barátnője, többé rá se hederítenék! SOHA!

2017. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Volt. Volt 1-2 olyan, hogy online ismerkedtünk meg (nem társkeresőn), és eleinte nem érdekelt, aztán beszélgetni kezdtünk, és függetlenül attól, hogy mennyi idő múlva láttam róla képet, mire találkoztunk, már tetszett. Meg volt olyan, hogy személyesen ismertem meg, de nem jött be elsőre, aztán beszélgettünk és megtetszett. Ezekből lettek az eddigi legszarabb kapcsolataim.

Mióta erre rájöttem, nem kezdek olyannal, akit ismeretlenül nem tartok jóképűnek, mert amint jön egy hullámvölgy a kapcsolatunkban, megint nem tartanám annak, és onnan már nehéz visszamászni, ha már az egész kapcsolat lapos és a pasi se olyan figyelmes már, mint az elején.

26

2017. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan ez van velem most.

18/l

2017. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, elsőre nem jött be, sőt egy kicsit mérges is voltam rá, na mindegy, hosszú sztori, aztán úgy alakult h el kellett viselnem a jelenlétét és egyre szimpatikusabb volt..nem bántam meg, nagyon szeretem 20/l :D
2017. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen 2x is. Komoly kapcsolat nem lett, mert az egyik nem lett, a másik meg másképp képzelte el a jövőt, mint én.
2017. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hű, de jól leírtam....

Azt akartam írni, hogy az egyikről kiderült, hogy meleg. nem tudom, hol járt az eszem. :)

2017. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13: Neked el szeretnék mesélni valamit, nekem volt már egy egyéves kapcsolatom olyan fiúval, aki szerintem szépségben a nonpluszultra. És annyira eseménydús egy kapcsolat, hogy az 1 év elteltével, amikor át kellett gondolnom a közös dolgainkat, a legkevesebb szempont volt az, hogy milyen szép a fiú, ez valahol a sor végén kullogott, nem nyomott a latban semmit.
2017. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem azt írtam, hogy a szépség a minden, hanem azt, hogy ha az nincs meg, akkor feleslegesen megyek bele a kapcsolatba. Önmagában kevés, ahogy az is, ha valaki kedves. Ha te nem így gondolkodsz, az a te dolgod, de én a saját tapasztalataim szerint alakítom az életem, és eddig bevált.
2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Lányok ne vitatkozzatok. A kémiára gondoltok, maradjunk ennyiben. :)
2017. febr. 19. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!