Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exbarátnőm húgával és amikor rájött akkor teljesen kiakadt, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
már szakítottunk és nincs közöttünk semmi akkor miért ez a nagy felhajtás?
2017. febr. 18. 22:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Neked se lehet testvered utolso.

Kopnivaloak vagytok kerdezo, mast nem tudtal volna a f**odra huzni? :) Te is tudod igazat, jo volt ala piritani az exnek, mi? S**fej vagy ,a ribi hugival egyutt.

2017. febr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi analfabéták nem is fogják érteni a kérdezővel egyetemben. Ha te csak tárgyaknak, élvezeti forrásnak nézed őket akit kényed kedved szerint használhatsz, akkor igen, nincs ebben semmi rossz dolog. Ezen az alapon az anyjával is kikezdhetsz vagy a legjobb barátnőjével, mert csak az egójának fáj- szerinted... Mit magyarázzunk mégis egy ilyen embernek? Ha nem érted akkor sorry, nem tudok tanácsot adni. Egy szociopatát sem érdekli a másik érzése, kára, mert saját vágyai kielégítésén kívül nem érdekli más.
2017. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12# Jól összefoglalta a lényeget.
2017. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tehát neked természetes lenne, ha az ex barátnőd lefeküdne a testvéreddel.A lényeg, hogy családban maradjon.Hát kérdező....:D
2017. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ennyire nem találsz magadnak csajt..?
2017. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%

#12


Érdekes megközelítés.

Azt most hagyjuk, hogy a miért kérdésre te sem adtál választ - épp úgy, mint a többi fujjoló.


Az én kérdésem az lenne, hogy te mit tennél, ha példának okáért rájönnél, hogy nem is az aktuell kedvesed a te "igazid", hanem a nővére/húga?


Mert hát úgy látszik, hogy itten sok válaszoló mind-mind kapásból lemondana élete legnagyobb szerelméről is valamiféle exekre-is-kiterjedő birtoklási vágyból kifolyólag.

Nem képmutatás ez egy kicsit?

2017. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha mondjuk valakivel tobb evig egyutt vagyok,az ne jojjon mar ossze utanam a hugommal,basszus.

Masreszt, hogy jon ide a szerelem? Ez mar csak direkt belemagyarazas. Egy szot nem irt errol a kerdezo. Egyebkent tudod mikor fogadnam ezt el szulokent is, az ilyen ember aki mind a ket lanyomon vegig ment, utana meg nem erti mi a baj ezzel, az huzzon a budos p*csaba.

Szoval nem, nem elfogadhato az erzelmeket meg lehet iranyitani, de a kerdezo egy erzeketlen paraszt te meg melle veded is ,mint egy hulye gyerek.

Ha egy baratnal tabu az ex no/pasi akkor a csaladnal ez legyen alap.

2017. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te pl. a legjobb baratod exevel is osszejonnel?
2017. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz! Hasonló esetben én is ki lennék akadva, de elsősorban nem rád, hanem a húgomra. Tőle aztán kimondottan gyomorforgató ez a tett. Fujj.
2017. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A kérdező esetében semmilyen élete szerelme érzést nem látok, de még csak szimpla érzelmeket sem, egyszerű szexről ír.

A lelkiismeret egy kis szikráját nem érzi, és 0 együttérzést sem tanúsít a volt barátnő felé, ami szerintem nem normális dolog.


Lehet úgy tenni, mint aki nem érti miről van szó, viszont a tényen ez akkor sem változtat, hogy kųrva gusztustalan értsd nagyon nem etikus az expartnered családtagjaival összeállni.

Magyarázkodni persze lehet, csűrni csavarni, de attól még tré jellemre vall, ha meg tényleg szerelmes annak is megvan az elővezetése, megbeszélni, hogy most mi járunk... ilyenek, nem csak úgy hogy hopp tudod lefeküdtem a húgoddal is. Csá


Én azt tartom képmutatásnak, amikor valaki a birtoklási vággyal vádolja meg a kijátszott felet és élete szerelmeként tünteti fel a cinkost, csupán hogy azért, hogy mentse az irháját.

Mindenki először azt hiszi, hogy ő az igazi, ha meg nem az, akkor jöhet a következő, mint a cipőboltban addig próbálgatja nem? A másik meg fogadja el mit rinyál. Ha veled csinálná valaki ezt, totálisan máshogy látnád.

Gondolom ez egy troll kérdés de tegyük fel, hogy igaz, a két testvérnek ezek után soha nem lesz olyan a kapcsolata egymással, mert a bizalomvesztés történt.

Nagyon kényes dolgok ezek, és az emberek érzelmeivel játszani sem túl szerencsés mert csak keserű szájízt és romokat hagy maga után "szerelem" (ami elmúlik) ide vagy oda.

2017. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!