Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a lányok/nők, hogy mezőgazdasággal foglalkozok?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasággal foglakozom. (Földművelés, állattartás)

Ismerkedések során soha sem szokott baj lenni, minden rendben megy.

Majd amikor már kialakul az együtt járás jön a szokásos szituáció, hogy a fejemhez vágják, hogy legyen vége. Nem akarnak egy parasztal járni.

Nem tudják megszokni, hogy panelban éltek és most egy olyan férfival vannak aki nem "átlagos" ember.

Ilyenkor csak nézek....nem értem őket.


Addig nincs bajuk míg nem látnak dolgozni. Ha meg felveszem a munkás ruhát és végzem a dolgom megundorodnak.



2017. febr. 20. 12:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

Bőven vannak olyan lányok is, akik értékelik az ilyen férfiakat és olyan emberre/életre vágynak mint te.


( A fahéj-féle nőcskéket kell csak elkerülnöd.)


Én is ilyen vagyok. (Igaz, én már elkeltem.)


Máshol próbálj meg ismerkedni és hidd el a mi szemünkben te sokkal értékesebb vagy mint a városi társaid.


27n

2017. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal tobbfele ember, tobb inger, tobb program, tobb munkahely, jobb fizetesek, ezer fele tanfolyam, akarmi a hobbid egy nagyvarosban tuti talalsz ugyanilyen erdeklodesu embereket illetve egyaltalan lehetoseget, hogy foglalkozni tudj a hobbiddal, ugy altalaban egy nagyvaros tele van valasztasi lehetosegekkel.

Egy kozepes faluban vagy kisebb videki varosban a hajadat is maximum a szomszedasszony unokahuganak a lanyaval vagathatod le, aki altalaban nem egy mesterfodrasz.

2017. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11-esnek, nem az a baj, ha ki kell szakadni a városból. Lehet vidéken is élni. De a mezőgazdaság nagyon nagy lemondással jár.

Pesti nő vagyok, ezt nem úgy kell érteni, hogy egyik szépségszalonból szaladok a másikba és csak puccos helyekre járok. Imádok kirándulni, kint lenni a szabadban. De az nagyon zavarna, ha minden napom ugyan úgy telne. Ha nem lenne egy szabad hétvégém, nem lenne ünnepnap. Nekem szükségem van arra, hogy kikapcsolódjak, hogy ne hulla fáradtan essünk be este az ágyba. És szeretem, ha a férjem évek múltán is látja bennem a nőt is, szívesen jelenik meg velem nyilvános helyen, mert adok magamra. Úgy érzem egy mezőgazdasággal foglalkozó férfi mellett én is egy slampos háziasszony lennék, és ez zavarna.

2017. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%

mert lenézik ezt a fajta munkát...és ők szégyellnének a család/barátok előtt...


23F

2017. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintetek egy vidéken dolgozó/élő nő (csak azért mert nem nagyvárosi...) már nem is nézhet ki jól? Nem találhat örömet a vidéki létben és nem valósíthatja meg önmagát? Nem lehet csinos? Nem nézhet rá úgy évek múltán is a férje, mint egy csinos nőre?


Fogalmatok sincs, hogy miről beszéltek csak ítélkeztek és fújoltok és oltjátok a vidéki embereket.


Nevetséges, amit műveltek! Miért nem lehet elfogadni, hogy a tiéteken kívül is létezik jó! élet?

2017. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha nézegetsz mongol nőket (vonásaiktól/viselettől elvonatkoztatva), lehet látni, hogy ha "tökig" jársz a sztyeppében még nem tesz rondává. Egészséges bőr/haj/szem/köröm. Hajat olyat lőssz magadnak amilyet akarsz :). Persze, ha csak ez a visszatartó tényező.

30/f

2017. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

#15 vidéki és mezőgazdasággal foglalkozó emberek között szerintem óriási különbség van.

Senki nem mondja, hogy nem lehet csinos egy "vidéki" nő. De kétlem, hogy a mezőgazdasággal foglalkozó párom értékelni tudná, hogy ma megint csinosan felöltöztem, rendbe tette a manikűrös a körmömet, jó a hajam stb.

De lehet egy céges rendezvényen se attól "ájulnának" el, ha elmesélném, hogy milyen jó tésztát gyúrtam otthon, vagy milyen jó lekvárt főztem.

Nem gondolom, hogy mert nekem fontos a városi élet attól rosszabb lennék. Én sose néztem le egy vidéki embert se, de akkor is azt gondolom, hogy mindenkinek a maga körében kellene keresgélnie, és nem rá erőszakolnunk egymásra az életünket.

Ha megnézed a kérdező is csak elvárja, hogy a nő alkalmazkodjon, rúgja fel az eddigi életét. Egy szóval se mondta, hogy Ő is menne panelba...

2017. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Tizes, hogy mi van a városban amiről nem tudnék lemondani? Röviden: minden.

Jó munkalehetőségek,jó fizetés, igényes szórakozás, színház, előadások, kulturális rendezvények tömege.

Rengeteg étterem, kávézó, vegetáriánusként is találok megoldásokat a rántott sajton kívül.

Ha gyereked van, jó iskolák, hobbik között válogathat ő is, hétvégén múzeumba, állatkertbe viheted.

És igen, edzőtermek, szépségszalonok között is válogathatsz. Minél nagyobb a város,a tömegközlekedés annál jobb, nem kell órákat várni a sárga buszra ami egy óra alatt zötyög be veled bármiféle településre.

Ha a szabadba vágysz kimész a parkba vagy kirándulni, de lehet kertes házad városban is.

2017. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

én sem akarnék veled lenni, mert nem akarnék mezőgazdasággal foglalkozni. lenézni nem nézek le senkit ezért. egyszerűen én nem kérek belőle.

azt nem tudom, miért csak később van bajuk ezzel. gondolom nekik ciki... nem kell foglalkozni vele és kész. minek bánkódni rajta, ha úgyse illettetek volna össze. máshol kell keresni nőt.

2017. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amolyan közepes faluban lakom,de engem a városi élet vonz.Több a lehetőség,munkaügyben is,szórakozásilag is.Míg ha gazdaságod van,egy napra el nem lehet menni nyaralni.Nekem csak ilyen simogató szinten való.
2017. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!