Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a lányok/nők, hogy mezőgazdasággal foglalkozok?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasággal foglakozom. (Földművelés, állattartás)

Ismerkedések során soha sem szokott baj lenni, minden rendben megy.

Majd amikor már kialakul az együtt járás jön a szokásos szituáció, hogy a fejemhez vágják, hogy legyen vége. Nem akarnak egy parasztal járni.

Nem tudják megszokni, hogy panelban éltek és most egy olyan férfival vannak aki nem "átlagos" ember.

Ilyenkor csak nézek....nem értem őket.


Addig nincs bajuk míg nem látnak dolgozni. Ha meg felveszem a munkás ruhát és végzem a dolgom megundorodnak.



2017. febr. 20. 12:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A kérdés kiírásakor nem akartam részletezni a dolgokat és dicsekedni sem.

Nem egyedül végzem a munkát, 5 ember dolgozik nekem. De én is csinálom amit kell, hogy haladjon a munka.

A papírmunkát pedig én és a könyvelő végzi.

Szerencsére nagyon jól megtudok belőle élni. De ezt soha sem reklámoztam. Nem szeretem az olyan embereket akik csak az anyagi dolgokat nézik.

Megengedhetek magamnak luxus autót is.

Ilyen dolgokkal mi értelme van ismerkedni??

Utálom az ilyet.

Van szabadidőm, minden hétvégen eltudok menni bulizni. Tudok menni nyaralni is.

Szeretem a színházat. Minden városias dolgot.

A város ahol élek kb. 30.000 fős, nem mondható kicsinek.

Az egyik komolyabb kapcsolatomat a barátnőm féltékenysége tette tönkre. 3 év után nem bírtam tovább.


A barátnőimre pedig semmi sem volt ráeröltetve. Egy ideig minden nyugiba volt. Házi asszonyt sem kellet játszaniuk. Töbet főztem én nekik mint ők nekem. 😕

Többször inkább ki voltam használva, sokszor éreztem.

2017. febr. 21. 10:13
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretek a pénzől beszélni. Számomra mindenki egyenlő.
2017. febr. 21. 10:49
 23/23 anonim ***** válasza:

###2### ez milyen igaz!!!!! 👍

Ha ezt mondod nem csak egy baratnod lesz. :) 100%

2017. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!