Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én nem vagyok egy vonzó férfi?

Figyelt kérdés

Számtalan helyen olvasom, hogy "ez már a 21. század, itt már a nő is randira hívhatja a férfit, meg írogathat neki messengeren stb"

26 éves vagyok, és velem ez soha nem történt meg hogy élőben egy lány meghívott volna bárhova, vagy messengeren írogatna lerázhatatlanul stb.

Nagyon nagyon sokszor olvasom ezeket a dolgokat.

Magamról:

fekete haj, barna szem, borosta, sportos alkat (edzek), adok a külsőmre, egyedül élek, saját kocsim van, jól főzök, beszédes, kezdeményező típus vagyok.

Most ezt nem azért írtam le, hogy várom a privátokat, meg burkolt ismerkedési szándékkal.

Hanem azért hogy ezen tulajdonságaim ellenére, minden eddig barátnőmnél én kezdeményeztem (talán egyetlen kivétellel), mind élőben, mind pedig online.

Két 1 éves, és egy 2.5 éves kapcsolatom volt már, tehát még az sincs, hogy nem vagyok "alkalmas" a komoly dolgokra.

Mégis úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, és elég "különleges" amit sok lány keres...



2017. febr. 21. 11:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

nalátod, érted te a témát, ha főzöl szakács vagy :D


de különben ezt a kisebbségi komplexust felejtsd el hogy nem olyan vagy amit a nők keresnek..


Eleve az összes nőnek nem kell megfelelni, nincs standard hogy ki mit keres.. nem véletlen írtam, hogy a társkeresőn se illik sokat írni, néha a kereső se tudja hogy mit keres.

Kiválasztasz szimpatikusakat ismerkedsz, azt van hogy te is azt mondod hogy na ezt mégse, azt lesz ami megfelelő..

Ez összesen csak ennyi, nem több..


az meg, hogy itt mit olvasol egy dolog, az ajtódban meg ne kopogtassanak a nők mert nem az a dolguk.

2017. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!