Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én nem vagyok egy vonzó férfi?

Figyelt kérdés

Számtalan helyen olvasom, hogy "ez már a 21. század, itt már a nő is randira hívhatja a férfit, meg írogathat neki messengeren stb"

26 éves vagyok, és velem ez soha nem történt meg hogy élőben egy lány meghívott volna bárhova, vagy messengeren írogatna lerázhatatlanul stb.

Nagyon nagyon sokszor olvasom ezeket a dolgokat.

Magamról:

fekete haj, barna szem, borosta, sportos alkat (edzek), adok a külsőmre, egyedül élek, saját kocsim van, jól főzök, beszédes, kezdeményező típus vagyok.

Most ezt nem azért írtam le, hogy várom a privátokat, meg burkolt ismerkedési szándékkal.

Hanem azért hogy ezen tulajdonságaim ellenére, minden eddig barátnőmnél én kezdeményeztem (talán egyetlen kivétellel), mind élőben, mind pedig online.

Két 1 éves, és egy 2.5 éves kapcsolatom volt már, tehát még az sincs, hogy nem vagyok "alkalmas" a komoly dolgokra.

Mégis úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, és elég "különleges" amit sok lány keres...



2017. febr. 21. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tőlem ez annyira idegen... diszkó vagy nívósabb hely. Azt sem tudom, hol keressem ezeket. Talán neked sem ilyen helyeken kellene keresgélned.
2017. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem ártana frissíteni a fotóimat...régóta gondolkozom egyébként is ezen.

Vonzó a titokzatosság ok, de nekem pl sokkal jobban tetszik ha egy lány ír pár mondatot magáról, nem pedig üresen hagyja az egészet.

2017. febr. 21. 12:58
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

ezt már leirtam párszor itt..

Nem szabad irni, a kép is jó legyen de semleges..


Peldak

Irsz magadrol:

- Szeretek motorozni = városi vagány hülyegyerek vagy

- Szeretek pecázni = unalmas halszagú


Felteszel egy képet kirándulás közben = Folyamatosan csöndben az erdőben vagy.


Kép szórakozóhelyen = mindig a diszkóban lóg beba..va a haverokkal


Kép a könyvtárban = örökké a könyveket bujod, művészlélek nyálas gyerek.


Öltönyben az irodában = biztositási ügynök.



Érted ?? mindenre lehet negativumot lelni.. egy kép, zero háttérrel, kevés szöveggel..

2017. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

szeretek főzni.

nekem pl az van kint.

akkor ebben meg azt látja meg, hogy -> szakács XD

2017. febr. 21. 13:09
 15/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem semmi baj nincs veled kérdező!

Mind bizonytalanodunk el, és néha kell ilyen periódus is. Én párkapcsolat mellett is van, hogy át kell értékelni az életem. És teljesen normális dolog. Az a baj, aki csak él bele a nagyvilágba és és ha nem áll meg gondolkodni, hogy jó-e amit csinál, vagy tényleg így kéne, és a végén csak pislog, hogy valami még is hibádzik.


Szóval amin most keresztül mész, az teljesen normális dolog. És szerintem jó is ha időnként az ember elgondolkodik a világról, magáról és a hogyan továbbról. :)


Amúgy puncit lehet pénzen venni... de az sosem lesz sírig tartó szerelem. Szerintem te pedig nem egy hamis kapcsolatra vágysz. :)

2017. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem akarj mindenkinek tetszeni és beállni a többiek közé a sorba, mint divatsablon. Mindenkinek más tetszik, ez egy relatív dolog. Csak egy lányra van szükséged aki mindenekfelett különlegesnek tart majd és az nem attól függ, hogy hogyan öltözködsz vagy milyen színű a hajad.
2017. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ez teljesen így van!
2017. febr. 21. 13:37
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont te vagy a kulonleges ferfi,akit velem egyutt sok no keres (csak en kimondottan szerencsetlen vagyok,pedig nekem sincs problemam sem a kulsommel,sem a belsommel. En extra rossz fiukat fogtam ki...) En kimondottan szeretem,ha a fiu kezdemenyez. Ez a dolgok normalis rendje.
2017. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

utsó:

ezt azért nehezen hiszem el hogy mint ahogy írod, eléggé leadtál az igényeidből, és mégis kaparnak utánad...

A belesz*/*/rok stílus oké, de a többi?

2017. febr. 21. 13:51
 20/21 anonim ***** válasza:

"utsó:

ezt azért nehezen hiszem el hogy mint ahogy írod, eléggé leadtál az igényeidből, és mégis kaparnak utánad...

A belesz*/*/rok stílus oké, de a többi?"


#10es vagyok, gondolom nekem szólt.

Hát pedig így van. Szakadt póló, szakadt gatya, kopott bakancs, kócos a hajam, nem borotválkozok, egyáltalán nem adok az öltözködésre, nem egy nőtől megkaptam már, hogy igénytelen vagyok, adhatnék kicsit magamra, de ennek ellenére mégis kaparnak, mint vakond a giliszta után.

Én úgy tapasztalom, hogy a nők egy elég nagy részének valamiért ellenállhatanul vonzó, ha valaki ennyire sz**rik a szokásokra és konvenciókra. Hogy miért, azt tőlük kéne megkérdezni, de én valami olyasmire tippelek, hogy az lehet bennük, hogy mindegyik azt hiszi, hogy majd ő lesz az a kiválasztott, akinek a kedvéért megváltozok, vagy ilyesmi..

2017. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!