Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először ijedtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Most először ijedtem meg a páromtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy projekten dolgozom, és kölcsönvettem a párom laptopját. Bezártam egy oldalt, amit utána vissza kellett keressek, és az előzmények közt furcsa dolgokat találtam. Olyan oldalakat keres, ahol arról írnak, hogyan tudja nyomon követni a telefonomat, megnézni az üzeneteimet, rengeteg perverz szexuális segédeszközt és szexi fehérneműket nézeget. Én nem értem. Soha nem csaltam meg, azt hittem, mindent megbeszélünk. Mindig a tenyerén hordoz, imád engem... A látottak után viszont nem ismerek rá, pedig már egy éve együtt élünk.

2017. febr. 27. 20:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De szégyellem, hogy megnéztem. Így egy-egy...
2017. febr. 27. 21:00
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi ez, valami játszma? Na és ki áll nyerésre?

Mondd meg neki, hogy láttad mikre keres rá és komolyan gondolja, hogy utána akar nyomozni. A perverz szexuális segédeszközök meg normálisak, a legtöbb embernek van valamilyen fétise vagy perverziója csak kínosnak érzi felvállalni.

2017. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Lelehet pontozni az #1. válaszolót, de teljes mértékben igaza van. Tökéletesen összeilletek. Te lenyúltad a laptopját és kutakodtál, ő meg beteg. Sok boldogságot!
2017. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,es innentől vigyázz a formával... ennyi.
2017. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindegy... Úgyis olvassa ezt is a párod...
2017. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

És, ha csak email-ben kapott valami linket, amit megnyított? Rengeteg ilyen hirdetés jön email-re, ami nem derül ki, csak ha megnyitottad.

Amennyiben zavar téged, akkor miért nem kérdezel rá? Én biztos kitöröltem volna az előzményeket, ha titkolni valóm lenne. Kerestem már ilyen témában én is dolgokat a neten és tájékozódtam hogy lehet nyomonkövetni telefont meg embereket, de eszembe sem jut a barátnőm után nyomozni, csak a téma érdekelt. Ha egyszer lesz gyerekem, akkor szeretném biztonságban tudni.

A fétisek meg olyanok, hogy mindenkinek van, ebben nincs semmi rossz szerintem.

2017. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én komolyan elbeszélgetnék vele erről.

Ez undorító, sunyi módszer...

2017. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:! Utóválasz: A saját számítógépén, meg internetjén mindenki azt csinál, amit akar, és azt nyit meg, amit akar ebbe neked nincs beleszólásod. Tehát amiről nem tudsz, az nem is fáj. Én is szoktam simlis dolgokat csinálni titokban nyomoztatás de az az én laptopom, és le is van jelszavazva és azon belül az összes fiókom így abba senki sem tud beletekinteni, hogy mit nyitottam meg ahhoz meg senkinek semmi köze. Ami pedig az elbeszélgetést illeti erre csak akkor tudnál sort keríteni, ha erre ő is nyitott.


f$

2019. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!