Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lehetőséget és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lehetőséget és személyt választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy lefeküdni egy barátotokkal, akibe szerelmesek vagytok, de úgy, hogy ennél több nem lehet köztetek, csak szex. Vagy összejönnétek egy ismerősötökkel, aki szeret titeket és megbecsülne, viszont ti úgy nem szeretitek őt, hiszen a fentebb említett személybe vagytok szerelmesek.

Elsősorban lányok véleménye érdekelne, de fiúk is válaszolhatnak.



2017. márc. 2. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Nekem mindenki ugy allitja be az ismeroseim kozul (beleertve ezt a ket szemelyt is), mintha csak ez a ket lehetoseg lenne. Ha az nem is letezne, hogy inkabb egyedul maradok. Engem a baratsag extrakkal kapcsolat fele huz a szivem... Meg ugy id, hogy tudom, hogy fajni fog. De kozben a masik szemely mondja, hogy ne menjek bele, mert hulyeseg, ugy se lesz tobb es csak nekem fog fajni, es o pedig komolyan gondolna. Es tudja, hogy en nem ot szeretem, de azt mondja, az kialakul idovel. De ot se ertem, kepes lenne egyutt lenni egy olyan lannyal, akirol tudja, hogy masva szerelmes...

2017. márc. 2. 13:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki, pontosan ilyen helyzetben vagyok, vagyis voltam, tegnapig.


Az első pasiból ki kell szeretni, mert ha ő nem szerelmes, akkor hiába a reménykedés, csak magadat csapod be. Szexkapcsolatba végképp ne menj bele, mert minden tekintélyedet aláásod előtte.


A második pasi sem jó, mert becsapnál valakit, aki szerelmes beléd, de te nem viszonzod és kb csak felejtésre "használnád" szegényt. Ezt nem érdemli senki sem.


Én a harmadik verziót választottam: most szingli vagyok és próbálok kiszeretni az 1. pasiból, hogy aztán jöjjön az, akibe szerelmes tudok lenni és viszonozza is :) Nem szabad megalkudni, főleg nem fiatalon. Hozzáteszem a szingliségtől sem kell félni, egyedül is el lehet lenni.

20L

2017. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetbe, lefeküdtem avval a pasival, akibe szerelmes voltam. Tudtam, hogy ez neki nem azt jelenti, amit nekem. Aztán felajánlotta, hogy legyek a szeretője (közbe lett barátnője), a többit meg majd meglátjuk. Visszautasítottam, nem akartam második lenni, vagy belenyúlni egy kapcsolatba. Utána még hosszú ideig próbálkozott, de nem adtam be a derekamat. Máig jóban vagyunk, de azóta nem volt köztünk semmi.
2017. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%
Mi a búbánatos nyuszibogyót keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában? A lelki éretlenség olyan fokát mutatod, ami még a tini korosztályt is alulról nyalja.
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, illetve, h. a barátod mennyi - ettől nagyban függne a válaszom.

Már az 'igazit' keresed? Akkor maradj azon a vonalon, és várd, h. betoppan egy harmadik!

Nekem a második nem lenne opció, nem érezném jól magam, h. nem szeretem, nem rajongok érte, ő meg igen. Csak megbántanám... (Ilyenben voltam már, mikor azt hittem, h. egy helyes, rendes, engem nagyon szerető és tisztelő, korban hozzám illő férfibe előbb-utóbb majd csak beleszeretek én is. Nem így lett.

Nagyon sajnáltam, mikor megmondtam neki, h. ez nekem nem megy... Ő kérdezte, h. akkor miért áltattam.

Ilyenkor nagyon nehéz szemtől-szemben 'bevallani' a hátha-faktort.)

Ha magamból kellene kiindulnom, én abban az élethelyzetben vagyok, mikor valószínűleg az elsőbe belemennék, még ha viszonzatlan is (a várhatóan jó együttlétek miatt).

Viszont csinos, fiatal lányként (15 éve) semmiképpen, ha semmi esély nincs arra, h. viszonozzák az érzelmeimet.

Kicsit még várnék a nagy Ő-re :)

2017. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!