Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít fel ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít fel ennyire, hogy a nők elnéznek számtalan dolgot a párjuknak?

Figyelt kérdés

Miért húzom fel ezen magam?

Olvasom itt is, hogy szegény csaj évekig eltűri h a balf/*sz barátjának nem áll fel a szerszám, sokadjára sem, és egy nulla a nemi életük.

Vagy függések: cigi, 2 naponta sörözés a havaerokkel mert muszáj, véget nem érő kockulások, elvakult autófanatizmus, focimánia, lankadt f*/arok szex közben, és mindenféle kifogás rá...

Ezzel egyikkel sincs baj (kivéve a legutolsó) mindaddig amíg nem a kapcsolat, és az együtt töltött időből veszik el.

DE: számtalan helyen olvasom, és a való életben is hallom hogy panaszkodnak a csajok. nade, akkor miért nem tesz érte?!

miért marad vele? miért nem szól hogy ez így nem jó öreg? és ha nem változtat az ürge, miért marad vele?

jahh a kifogások " de szeretem, de a szeme, jajj de mert ő ilyen"...mi az hogy ilyen!??!?!?!??!? és ezt miért kell elfogadni, ha ZAVARJA a csajt? vagy a pasit...lényegtelen a szemszög...?

miért nem lépnek ki, csak örlődnek egy sz/*r kapcsolatban, és járnak ide sírni, vagy a való életbe traktálják más lelkét ezzel?


Azt már le sem írom hogy én semmiben sem vagyok elvakult fanatista, és ez miatt meg szürkének gondolnak a nők, jahh de ha bármi ilyen függőségem lenne, akkor az lenne a baj...


A testi adottságokról ne is beszéljünk: ha szőrös nem baj, ha csupasz az sem, ha kocka has az tetszik, de ha hájas az is, mert "ohh a szeme"...b+


hogy lehet ennyi mindent elnézni, és ilyen szinten kapaszkodni egy kapcsolatba?!

Mondom: legfőkképpen az elvakult szélsőségekre gondolok, amikor ezek a dolgok a kapcsolat és az együtt töltött idő ELÉ helyeződnek.



2017. márc. 14. 09:17
1 2
 11/20 Noémi Eleonóra ***** válasza:
96%
Valószínűleg azért idegesít ez a jelenség, mert neked sok dolgot nem néznek el.
2017. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nyilván jól játsszák el azt, hogy feláll a szerszám. Az inkább lényeges. Én már csak tudom, én nem tudom eljátszani, le se tojnak a nők, csak "aranyos fiú" vagyok... pedig én tényleg rendelkezésre állok, és jól használom (nők mondják, és mutatják ;)).

Ilyen ez a reklámszakma...

Meg a férfi megszelídítésének reménye is eléggé gyakori női dolog, lásd szinte mind azt hiszi, hogy ő majd megszelídíti az "alfát".

2017. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező: Neked nincs nőd, azért idegesít?
2017. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
A többiek sok mindent leírtak, én csak a testi adottságos mondatodhoz szólnék hozzá: naponta tucatszor hangzik el itt is, hogy a nőknek csak a tökéletes pasik kellenek. Most írtad le, hogy a nem tipikusan adonisz pasikat is elfogadják a nők. Most meg már ez is baj? :D
2017. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az is gond a nők részéről ilyenkor, hogy "dehát nem tudnék hova menni". Anyagilag is sokan függésben vannak a párjuktól, de ha nincs is így, akkor is fel kellene adni az addigi kényelmet és tiszta lappal újrakezdeni egy másik albérletben, lakásban. Erre nehezen veszik rá sokan magukat, inkább sínylődnek tovább a posványban.

Szóval ez kb. olyan szintű probléma a nőknél, mint az unásig ismert "nincs egy rongyom, amit felvegyek":)

2017. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

én nem írigylek senkitől semmit.

csak ha olyan embereknek van, akiket itt opnline az nők csípőből ítélnek el a való életben meg összejönnek vele, akkor nekem pl miért nincs? mert nem függök semmitől, és senkitől?! akkor biztosan fejben vannak gondok...mondják páran...jah vannak, kezdem azt érezni h beszűkölök teljesen attól, hogy nem kapok egyetlen pozitív visszajelzést sem olyan lányoktól akik nekem is tetszenek.

2017. márc. 14. 12:31
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Azért idegesít mert irigy vagy.

Akinek van párja az szerintem pont leszarja, hogy a másik milyen szar kapcsolatban szenved.

2017. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mikor kapcsolatom volt, akkor is foglalkoztatott ez, és nem értettem egy két másik párocskát h vajon mi is tartja őket össze...

mégegyszer mondom: én nem mástól irigylem...sokkal inkább az a bajom hogy nekem miért nincs?

2017. márc. 14. 12:50
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad ellensége leszel, ha mindig mások dolgaival foglalkozol...
2017. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"akiket itt online az nők csípőből ítélnek el a való életben meg összejönnek vele"


Szerintem a pasikra rá van írva, hogy mondjuk 2 év után belekényelmesedik a kapcsolatba, vagy hogy nem fog neki felállni? De elárulom, még a bántalmazók sem úgy kezdik, hogy jól elverik az asszonyt, ez szépen apránként, fokozatosan alakul ki. És pont azért nehéz kilépni...

Ismered a békás hasonlatot? Hogy ha egy békát forró vízbe teszel, azonnal kiugrik. De ha hideg vízbe teszed és apránként kezded el melegíteni a vizet, akkor szépen megfő benne, nem érzékeli a helyzete fokozódását.

Hát pont így vannak az emberek is a kapcsolatokkal. Ha fokozatosan jönnek a problémák, akkor nem nagyon veszünk róluk tudomást, legalábbis nem olyan mértékben, mintha már az elején ránk zúdultak volna. (Plusz vedd hozzá, hogy a kapcsolatok elején mindenki - kivétel nélkül - idealizálja a párját valamilyen mértékben.)

2017. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!