Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti 1 millió forintért eladnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 1 millió forintért eladnátok magatokat egy éjszakára?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%
Nem vállalok sem hétvégét, sem éjszakás műszakot. Ezt a legelején megmondtam a főnöknek, megértette.
2017. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen anyagi dologért nem tenném meg, mert ismerem magam, tudom, ha ilyet tennék, onnantól soha nem lennék már ugyanaz, belebetegednék. Inkább megdolgozok minden pénzért, amire szükségem van.
2017. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi álszent liba van itt! :D
2017. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
attól függ kinek:) bár a kérdésben a válasz... az eladás miatt nem lehet ilyet válaszolni
2017. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzelni olyan élethelyzetet, amikor igen.
2017. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
78%

Szűzen nem nagyon számítok, de félnék, hogy akkor mindenre igent kell mondani. Vagyis ha fizetnek értek, a füledbe is dughatják.


Egy millió forint meg... az nagyon kevés.

2017. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
29%

"Mennyi álszent liba van itt! :D"


Kikérem magunknak!


Mi a francért tesztek fel ilyen kérdést ha utána nem hiszitek el a válaszokat?? Nagyon gázak vagytok!

Szerintetek minden egyes nő qrva?? Mind a 3-4 milliárd, aki a Földön él??

Soha nem dugtam pénzért és nem azért mert nem lett volna már lehetőségem rá vagy éppen szükségem a pénzre!

Ehhez gyomor kell! Pénzért szétrakni egy vadidegennek, akitől undorodsz...

Akinek csak egy két lábon járó pna vagy.Bocs de én (és sok más nő) többre tartom magam ennél. Mellesleg gyomrom sincs hozzá. Szerencsére.

2017. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim válasza:
Nem, mert egy ártatlan gyermek vagyok^^
2017. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintetek minden egyes nő qrva??"


Nyilván nem, de azért lássuk be, 1 millió forint az amúgy lóf***sz pénz.

Viszont meggyőződésem, hogy mondjuk 1 milliárdra nagyon kevés nő mondana nemet, ha letennék eléjük az asztalra.

És ezzel egyébként nincs is probléma, ha belegondoltok, az életünk megalkuvások sorozata a pénzért. Aki azt állítja, hogy az élete nincs tele megalkuvásokkal a pénzért, azt vagy eltartják még, vagy hazudik, vagy örökölt nagyon sok pénzt, vagy abba a roppantul szerencsés 0,01%ba tartozik, aki a hobbijával keres annyi pénzt, amennyi elég neki mindenre, amire költeni akar.

Innentől kezdve nen kérdés, hogy ki adja el magát és ki nem, mert szinte mindenki eladja magát.

Legfeljebb azon lehet vitatkozni, hogy mi a rosszabb, eladni magad rabszolgaként minden egyes nap egészen a nyugdíjig, vagy eladni magad egyetlen éjszakára, utána viszont szabadon, megalkuvások nélkül élni életed végéig..?

2017. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!