Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti 1 millió forintért eladnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 1 millió forintért eladnátok magatokat egy éjszakára?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

nyilvan nem azokra a nokre kell erteni akik bevallottak


mi pasik ingyen is belemennenk a szexbe, nem kell ahhoz 1 millio forint, ezt eddig se titkoltuk, szoval itt most total nyitott kapukat dongetsz

nincs semmifele savanyu szolo, ez csak a te wishful thinking vagyalmod

penzert pedig barmikor talalunk not, szoval ez se jott be...try again!

2021. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
48%

akkor mi ez a nőshamingelés, ami itt megy?

bizony, nem mindenki menne bele, ez van, tessék elfogadni, aki meg igen, az leírta, hogy igen. teljesen korrekt válaszok születtek, mégis ment a csúnyákanők nyafi gyikhuszár oldalról..


egyébként a gyikes nőgyűlölő incelközösség nagy részét még a prostik sem vállalnák be, legyünk őszinték 😁

2021. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

igen, nyilvan...tudod, sexet nem nagy ugy talalni, csak arban kulonboznek, ennyi

az internet ota meg kevesbe problema, rosszlanyok, puncs...de biztos azok se leteznek

az meg sima demagog melleduma, hogy ti minden jogos kritikat nogyuloletnek meg incel nyafinak akartok eladni, ervelni nem tudtok ellene ugye, hat marad a szemelyeskedes meg a wishful thinking nedves almok hogy "ezekkel" majd biztos senki nem fog lefekudni

hidd csak nyugodtan ezt, ha ettol jobban alszol, kb. mindent elarul rolad

2021. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

természetesen nem minden gyikező pasi ilyen, és nem is minden incrl ilyen, ezt nem is írtam. nőgyűlölő gyikes incelekről beszéltem, akik mostanában nagyon elszaporodtak itt. a kommentjeikből süt a keserűség, a nőutálat és bizony bármilyen meglepő, a prostik is szoktak visszautasítani klienseket...még ha neadjisten hajlandó is valaki pénzért (ok, túloztam, biztos talál olyan szerencsétlen prostit még az ilyen is) elég nagy eséllyel az aktusra nem kerülne sor, mert ahhoz egy álló farok is kell...és ha az emberben túlbuzog az önutálat, a másik nemmel szembeni gyűlölet és a tudat, hogy a kutyának sem kell, csak ha fizet a szexért, akkor bizony az a farok nem fog felállni.


és igen, biztosan van olyan, hogy sikerül összehoznia egy ilyen embernek is a dolgot, szóval tudom tudom túloztam...a 99%ról beszéltem

2021. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:

igen, tisztaban vagyok azzal, hogy a prostik se vallalnak be mindenkit...akkor fogjak magukat es elmennek egy masikhoz, vagy tobb penzt igernek...

a hires klasszikusban is elhangzik a mondat: "egy kis penzzel minden megoldhato"

hogy sokba kerul? es aztan? a baratno hosszutavon meg tobbe kerul, es ott a sex meg nem is garantalt

ha meg a pasasnak nem all fel, miert keresne not, vagy egyaltalan prostit? foleg ha nogyulolo? csak en erzem ugy, hogy itt komoly hatrabukfencet vetett nalad a logika?

2021. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

"a baratno hosszutavon meg tobbe kerul, es ott a sex meg nem is garantalalt"


ez a legbénább kamuérv, amivel azok szokták nyugtatni magukat, akiknek nem jön össze kapcsolat... (sajnálom, de jobb ha elfogadod, hogy ez nem így működik egy boldog, egészséges kapcsolatban)


attól pedig, hogy valaki nőgyűlölő, még akar dugni...az ilyen típusú incelek egyszerre vágynak a nőkre és borzalmasan utálják őket, mert nem kellenek nekik. a kettő simán működik egyszerre.

a felállás témát meg tényleg nem érted? az a típus akiről beszéltem, nem feltétlen impotens, az otthona magányában bőszen recskázik, de ha élőben kell teljesíteni és ott vannak a korábban felsorolt körülmények és hátráltató tényezők, bizony nagy eséllyel csődőt mond..


érződik, hogy nem voltál még soha nővel és fogalmad nincs ezekről a témákról, hogyan működnek a valóságban ezek a dolgok.. ami amúgy nem gond, csak így nem érdemes vitába kezdeni róla

2021. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

mindjart gondoltam, hogy kamuerv...egyszer ki nem szamoltad volna, minek is, hiszen no vagy, teged nem erint...es kulonben is, nalatok rendszeres, hogy amit nem tudtok cafolni, mert nem lehet, egyszeruen lesopritek az asztalrol

ezert elvezem az eszmecseret a nokkel: mindig at tudjak ugrani a vitakuszobot

kutyaszar, jelentem, atlepve!


volt reszem egeszseges (?) kapcsolatban, 20-nal is tobben, es azt kell mondjam neked, utolagosan atszamolva durva anyagi deficit lett a vegeredmeny, nekem boven eleg havi 1 sex is, vagy meg kevesebb, szoval ar-ertek aranyban a hivatasossal olcsobban kijovok

ez nem incel nogyulolet, ez szintiszta matek

de talalj meg ki nyugodtan rolam ilyen sztorikat, az incelek demonizalasara ez meg feltenne a koronat :)


a nogyulolo pedig nem, nem akar dugni, sot, semmi mast se akar a noktol...aki incel, nem lehet nogyulolo, mert az igazi nogyulolo semmit nem akar a noktol, legalabbis semmi pozitivat

hogy magadra nezve sertonek talalod az incelek kritikajat, az megintcsak rolad arul el eleg sokat

a felallas temat meg tenyleg nem ertem, az olyan ferfi, legyen akarmi-fele, ha nem all fel mikor akciora kerul a sor, az miert koltene prostikra? penzkidobas, az elvan otthon

vagy ujabban mar van szexdroid is, igaz, eleg kezdetleges meg, de nem is ez a lenyeg: hanem hogy maga a szexrobot megjelenese a piacon eleg sokat elarul...

2021. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

jópár éve együtt vagyok és együtt élek a párommal, közös számlára megy a fizetésünk (hasonló összeg) és a randizàsi fázis alatt nem mentünk soha semmi extra drága helyre, ráadásult te jóó éég volt, hogy én hívtam meg 😯

szóval nem, nem költött többet rám, mint ő rá. a korábbi kapcsolataim is hasonlóan működtek és normális értelmes közegben ez így működik....


igen, vannak golddiggerek, de ha nem vagy full gyökér, az érdekkapcsoatokat könnyű kiszűrni..ha meg csak pénzért jönne össze veled valaki és sokat kell a nőre költeni, különben elhagy, valószínű veled van a gond 😅


a nőgyűlölet fogalmával nem vagy tisztában...csak simàn keress rá neten, illetve nézz fel radikális incel fórumokra, elég egyszerűen megérthető onnan, hogy is működik ez, ennél jobban nem tudom elmagyarázni.



mondjuk mivel tényleg ennxire nem érted az egészet, valószínű incelként még nem szippantott be a toxikus incel közeg, ami tök jó önmagában, szóval ja incel közösségekben keresgetsz, vigyázz, hogy ezek a brutál echo chamberek ne mossák át az agyad, mert ahol most vagy, még vezethet felfelé az út.


ne haragudj a korábbi nem túl kedves hangnemért, nem rád vagyok mérges, csak valamennyire ismerem a radikslis incel közegek mérgezőségét és hatàsát és nagyon nem tetszik, hogy egyre jobban gyűrűzik be ide gyikre, ahol a sok szűz pasin könnyű táptalajra találhat

2021. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

jo, te felvazoltal egy eszmenyi kapcsolatot, ami (most meg) jol prosperal, kozos kassza meg hasonlok

nem is vitattam hogy van ilyen, merthogy van

a gond az, hogy nem ez a donto tobbseg...ahhoz a ket embernek olyannak is kell lennie

es tudod, boven eleg,ha az egyikuk nem ilyen


ki is szurtem rengeteg penzvadasz not, ne aggodj pindurkat se, most elsosorban nem ezekre gondoltam deficit alatt

ide ertendo minden olyan randevu minden olyan lannyal akivel a vegen semmi nem lett, vagy eppen csak valami 2-3 honapig tarto, komolynak nem is igazan nevezheto kapcsolat

ezekbe mind penzt fektet a ferfi, idot, energiat, es utolag ezt nyilvan sajnalja is

(hogy kozben mennyi lelki serulest szed fel, es elobb-utobb ettol lesz "incel nogyulolo", az is meger am egy miset)


a nogyulolet, itt, ugy latom, gumifogalom, mindig elohalasszatok, akkor is, ha teljesen jogos a kritika amit kaptok...ennyi erovel akkor mondhatnam hogy ti meg ferfigyulolok vagytok, mert jopar kerdesnek ugy beszeltek veluk/roluk, ahogy en a kutyammal nem beszelek idehaza

volt tegnap egy olyan kerdes is, ahol valamelyik hugyagyu retardalt nember konkretan kijelentette, hogy az "incelek" az selejt, meg kiszelektalodnak, meg hasonlokat, irt ennel sokkal cifrabbakat is, es akkor meg neki allt feljebb, ha mastol megkapja a sajat visszavert tahosagat

vannak radikalis incel forumok, es? ennek az ellentetparja is megvan, #killallman meg hasonlok, ezek utan nincs mit csodalkozni, hogy megjelenik a radikalis ellenoldal is


az en olvasatomban, ha valaki gyulol valamit vagy valakit, akkor azon tulmenoen hogy szidja mint a bokrot, meg a tajekat is elkeruli neki...en legalabbis igy tudom


nos, en nem vagyok incel, sot, nogyulolo se, korantse vallom hogy minden not halalra kene kinozni meg effelek, viszont azt gusztustalannak tartom, hogy akinek nincs szerencseje a noknek, es feljonne tanacsot kerni, elhordjak mindennek itt, csak uriembernek nem, meg csipobol lehazugozzak oket, holott semmi erdekuk nincs anonim oldalon anonimkent hazudni anonim nokrol...persze hogy ez szarul esik nekik es visszatamadnak, en is ezt tennem


es valoban, tul extrem pasas vagyok, de ezt elmondtam minden baratnomnek, hogyha akar valamit tolem, akkor ezeket vegye szamitasba...nem volt rossz a sex ugyan, de elegge tul van spilazva enszerintem...meg aztan, igy legalabb megkimeltek maguktol a penzvadasz nok is, tul dragan merik nalam a zsakmanyt...

2021. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!