Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti 1 millió forintért eladnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 1 millió forintért eladnátok magatokat egy éjszakára?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
30%
A férjem majdnem ennyit keres havonta. Igaz, nem havi egyszer van szex.
2017. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
57%

"Legfeljebb azon lehet vitatkozni, hogy mi a rosszabb, eladni magad rabszolgaként minden egyes nap egészen a nyugdíjig, vagy eladni magad egyetlen éjszakára, utána viszont szabadon, megalkuvások nélkül élni életed végéig..?"


Mert tán' neked kitartana 1 milla életed végéig??!

2017. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 RoseTyler ***** válasza:
Annyiért nem. De 50 milla felett már elgondolkodnék rajta. :D Persze lehet, hogy végül semennyiért sem. A sok pénz csábító dolog, de azért az elővigyázatosságomat nem írja felül.
2017. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
82%

"Mert tán' neked kitartana 1 milla életed végéig??!"


Olvasni tudsz? Akkor kicsit fentebb a hozzászólásomban olvassad el szépen, hogy 1 milliárdról írtam.

2017. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld tudok olvasni fogyatékos!

Annyiból se igen élsz meg egész életed végéig okoska!

Mivel a fejedbe szállna a money és költekeznél jobbra-balra.

2017. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
82%

"Mivel a fejedbe szállna a money és költekeznél jobbra-balra."


ÉS akkor én vagyok a fogyatékos :DD


Na te tipikusan az a fajta hülye ribi lehetsz, aki játssza a megvehetetlent, de már 100 rugóért is bárkit lepippantanál, még élveznéd is ennyiért :D

2017. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
86%
1 milla, 50 milla kozott, csupan annyi a kulonbseg, hogy az 50 millas ri.anc, jobb uzletember. :) Pezt kerni szexert rib.ancsag, viszont, ha megtetszik neked a masik, es szinglikent dugsz vele, nincs abban semmi rossz, bar itt is erdemes merteket tartani.
2017. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont meggyőződésem, hogy mondjuk 1 milliárdra nagyon kevés nő mondana nemet"


Szerintem kevés EMBER mondana nemet.

2017. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
100%
Jogos kiegészítés, valóban kevés EMBER mondana nemet. Én férfiként is azt mondom, hogy 1 milliárdért bárkivel :DDD
2017. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik egyeseknek a lelkuk eladasat jelenti, mig masoknak semmi, igy van ez a ribikkel, ok azert, hogy penzert eldjak magukat, nem erzik, hogy a lelkuket adjak el, igy sima ugy naluk. Hidd el, ami szent szamodra, nincs az a penz, amiert eladnad. Kerdes, hogy szent-e valami szamodra.
2017. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!