Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz, hogy a kapcsolat elején vissza kell fognunk magunkat, mert később az lesz az elvárás? Jobb ha fokozatosan "adagoljuk" ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 10:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

akiktől ezeket a tanácsokat kaptam azoknál elég vegyes a felhozatal, van aki boldog kapcsolatban él, van aki megcsalta az exét...szóval többféle embertől jött ez a tanács és ezért kezdtem el ezen gondolkodni...

meg említettem az exemnek is és ő egyből rávágta, hogy "ez igaz"...

változni akarok, próbálom összeszedni milyen rossz tulajdonságaimon kellene változtatnom és ezen is elgondolkodtam, hogy vajon megéri e ilyennek lenni, mert pl az egyik exem akivel majdnem 2 évig voltam együtt pénzéhes és követelőző lett :S

miután kinyírta a 100k-s gépemet utána nem fizettem neki a reggelijét és szó szerint elhangzott az a mondat, hogy "mi az, hogy nem fizeted a reggelimet?"

nem a pénzzel van a bajom, hanem azzal, hogy elvárta...

meg, hogy nem becsülte meg amiért én dolgoztam meg...

anyagilag elég jól állok, a pénz nem nagyon érdekel, én csak eszköznek gondolom...

körülöttem sokan hülyének tartanak, hogy nem csinálok mindenből pénzt...

meg van a saját gondolkodásmódom, jellemem...de lehet ebből származik a párkapcsolatban a sikertelenségem, hogy ilyen vagyok

szóval ha nem adok ennyi mindent és visszafogom azt is, hogy ölelgessem a másikat, tehát megváltozok és nem megjátszom magam, meg taktikázok...talán sikeresebb lehetek



#10:

exekre gondolok, most nincs senkim és de van dolgom is és azt is csinálgatom...

2017. ápr. 4. 11:42
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedveskedni, kifejezni a másik iránt érzett szeretetet/szerelmet kell is egy kapcsolatban (jó esetben ösztönösen jön), viszont mértékét kell tartani ebben is. Attól még, hogy van pénzed nem kötelező ész nélkül költeni a másikra. Érted, ne a pénzedet és az ajándékokat szeressék, hanem téged. Egyébként is a gesztus a lényeg, ami egy apróságból is érződik. Sokan elfelejtik (vagy csak nem hiszik), hogy kevés is elég az ember boldogsághoz. Pedig akár egy kedves szó is feldobhatja az ember napját. Egy jóérzésű ember amúgy sem használja ki azt akit szeret, hanem igyekszik hasonlóan viszonozni mindazt amit kap. Aki ezt nem teszi, az csak kihasznál.
2017. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12:

nem szórom ész nélkül, csak a közös programokat fizettem, tehát nem az volt, hogy pl hagytam az exem fizesse a mozit, vagy a bevásárlást, én sokkal jobban kerestem, mint az exem

az előtte levő exemnél is jobban, de ott meg az is közrejátszott az elején, hogy én sokkal jobban beosztottam és több maradt


Én az 5 szeretetnyelvből próbálok minden módon kifejezni azt, hogy szeretem...

egyedül a szavak amikkel hadilábon állok, de próbálkozom azzal is


csak ezek a hülye taktikázások amiket tanácsoltak nem jöttek be, hogy "ne írjak vissza azonnal"

de gondolkodtam azon, hogy bizonyos dolgokban változtatok, nem fogok ennyi mindenben odaadó lenni, mert ez több téren gond, mert sokan kihasználták ezt és kapcsolatban sem maradnék ilyen, tehát programokat egyszer én egyszer ő fizeti (függetlenül ki hogyan keres) meg hasonlók

csak még a határt keresem, hogy hol is húzzam meg...

2017. ápr. 4. 12:23
 14/18 anonim ***** válasza:

De az elvárás az olyan dolog, ami nincs meg benned alapból. Te olyan ember vagy, aki bedob néha egy csokit a kosárba? Vagy cetlire kell írnod? Én pl a barátaimat is meg szoktam lepni kis semmiségekkel, mert ez vagyok.


Ez arra igaz, hogy ne játssz el olyat, ami nem vagy. Pl nem tudok főzni, sütni, de lehet, ha szerelmes lennék, sütnék egy csodás pitét, hogy lenyűgözzem. Akkor ő azt hiszi, pitesütő vagyok, és nem is az, hogy elvárás lesz, de azt fogja hinni, szívesen vagyok a konyhában.

2017. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lazy Lover ***** válasza:
igaz! de ez komoly amit írtál az isten oltalmazzon meg 1 párkapcsolatól hogy ilyen debilek lettek a "nők".....
2017. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14:

vagy vásárlás közben direkt veszek édességet, de sokszor volt olyan, hogy külön csak emiatt mentem be, hogy vegyek csokit neki


#15:

nem mind ilyen :) csak én kifogtam ilyeneket

de én sem akarok ilyen lenni, csak még keresem az új határokat :)

2017. ápr. 4. 13:47
 17/18 Lazy Lover ***** válasza:
az a baj a haverjaim is ilyeneket fogtak ki .... de rá jöttem jobb a szingli élet
2017. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17:

most én is szingli vagyok, ennek is meg vannak az előnyei és hátrányai :)

de szerintem ha akarja az ember megtalálhatja a boldogságot még nagy igényekkel is :) csak tennie kell érte!

2017. ápr. 4. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!