Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenél ezt megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél ezt megérteni?

Figyelt kérdés

A lánnyal (28 éves)ősszel szakított a barátja, két évig jártak. A fiú (31 éves)az előző barátnőit vállalta a közösségi oldalon,de a mostanit nem.Még csak egy közös fotót sem tett ki, a kapcsolati státusznál sem akarta megjelölni. A fiú azt akarta, h ne látszódjon a családi állapot.


A lány a szakítás után sokáig lájkolta a srác posztjait, fotóit..stb. Egy hónpja kitörölte a fiút az ismerősei közül, majd az visszajelölte, most újra ismerősök.


A lány ezután azonnal kiírta, hogy egyedülálló.Mostanában eljár ugyanabba a terembe, ahol a fiú edz és megjelöli a srácot a FB-on, mintha együtt lennének most is, ugyanakkor a családi állapotnak kiírta, hogy egyedülálló. A srácnál továbbra sem jeleníthető meg kapcsolat. Ez annyira zavaros...


Szerinted ez a viselkedés mit jelent részükről. Mit jelent a lánynál és mit jelent a fiúnál?


2017. ápr. 15. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én két dolgot gondolok a leírás alapján:

- neked semmi közöd hozzájuk, szóval ne is foglalkozz velük ennyire mélyen

- mióta "lány" egy 28 éves felnőtt nő? mióta "fiú" egy 31 éves felnőtt férfi?

2017. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez magas és nem is érdekel.
2017. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Sajnos van közöm hozzájuk.Bár nem ütöm bele az orrom a dolgukba, eddig sem tettem, ezért sem látom tisztán a dolgokat.

2. Tökéletesen igazad van.

2017. ápr. 15. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 - mióta "lány" egy 28 éves felnőtt nő? mióta "fiú" egy 31 éves felnőtt férfi?


- amióta (vagy jobb esetben amég) a fészbúk a valóság


Egyébként meg kérdező nem sok közöd van hozzá. De szerintem csak a srácot szivatja ezzel. Elég gyerekes.

2017. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Exelés van, ennyit jelentenek ezek a dolgok. Se veled se nélküled kapcsolatban vannak, de a csaj nyitott másra, hátha van jobb.
2017. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

30 év házasság után sincs megjeleníthető kapcsolatom fenn a facebookon, és kit érdekel? Aki ismer tudja, mi a helyzet.

Még jó, hogy van, és lehet marhaságokon agyalni. Mit jelent a like? Azt, hogy tetszik valami, ennyi nem több.

2017. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem kene a kozossegi oldalokon elni.
2017. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekes viselkedés.
2017. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire nem zavaros egy, egy dologtól eltekintve.


A srác kirúgta a lányt, az meg epekedik, és nem is érzi gáznak, hogy ezt nyilvánosan tegye.

De hiába, eddig se volt túl komolyan véve, ezután meg annyira se lesz.

Akit ÉN kitöröltem az ismerősök közül, az nem tud visszajelölni - az hogy sikerült?

2017. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!