Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy így 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így 30 év körül már nem érdekel annyira, hogy nézek ki? Úgy értem régebben fontos volt a márkás cucc, belőtt haj, sportos test, mostmár inkább a kényelemre megyek.

Figyelt kérdés
Most se vagyok büdös, zsíros hajú stb, de simán elmegyek bevásárolni mackóban meg sport cipőben. Hajam nincs belőve, csak simán letúrom tüsire.
2017. ápr. 20. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. ELvégre 30 évesen már a legtöbb ember azért rájön, hogy nem a világnak kell megfelelnie, hanem magának.
2017. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi a fontos... Normálisnak normális. Csak célszerű-e, az a kérdés. Én azért, amíg nem járókerettel kell járnom igyekszem stílusos lenni(nem kell ahhoz márka), meg valamilyen szinten sportos testű, de már kényelmesebb vagyok mint 5 éve. Inkább az egyensúlyra kéne törekedni szerintem. Meg azért, jót tesz ám az önbizalomnak. Meg az egészségnek. Minek visszafejlődni ilyen korán? Szerintem csak lusta vagy. Bocsi.
2017. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

1. mindenki úgy öltözködik, ahogy akar, senkinek semmi beleszólása nincs ebbe

2. azért attól, hogy idősebbek leszünk, még szerintem ugyanúgy nézhetünk ki jól és adhatunk magunkra

(attól, hogy pl. egy nő szül és anya lesz, attól ő még ugyanúgy nő is, ne hanyagolja el magát, fogyjon szépen vissza a szülés előtti alakjára, mert ha nem, a párja, csak a gyereke anyját fogja benne látni sok esetben, és a nőt már nem, aki adott szépen magára)

3. a sportot ne hagyd abban, ne legyél lusta, mozgásban az élet, remélem ismerős neked ez!

az egészség a legfontosabb, attól, hogy mozogsz néha, fitten tartod a tested az csak neked tesz jó

jógázz, ha nem szeretnél lemenni futni

2017. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, lehet h lusta vok. Utolsó beletrafáltál, jógázok. ( régebben kondiztam)
2017. ápr. 20. 21:02
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


:D


Mintha csak a páromat látnám magam előtt. Ő is kondizott, úszott, aztán jó pár éve meg már jógázik rendszeresen. :) És ő meg idén lesz 33.

2017. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó xD Lehet így 30 felett már a nyugalom és a kényelem a fontos (a jógának valóban van nyugtató hatása). Köszi mindenkinek a válaszokat.
2017. ápr. 21. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!