Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan srácról, aki sokat olvas és amikor felmentek, nagy könyvespolc fogad, tele érdekes könyvekkel? Elsősorban nők válaszára vagyok kíváncsi, de nyugodtan írhatnak férfiak is.

Figyelt kérdés
Persze mindet olvasta, nem csak díszként funkcionálnak. Ez pozitív vagy negatív a számotokra, vagy nem is foglalkoztok a lakással és a berendezéssel csak magát az embert nézitek? 27/f

2017. ápr. 24. 11:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
9-es vagyok: mindig nézem a lakás berendezését. Ugyanis, valakinek az otthona rengeteget elárul az illető lelkéről, ízléséről, igényeiről.
2017. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 cnp ***** válasza:
BEJÖN :)
2017. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%

#4es vagyok


Azonkívül helytelenítem a magánkönyvtárak gyarapodását, hiszen így limitált számú olvasóhoz jut el az ismeretanyag, főleg drága könyvek esetében.

2017. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten pozitív lenne, nekem is rengeteg könyvem van, nagyon szeretek olvasni, biztosan sok közös témát és programot tudnék egy ilyen emberrel találni, ami mindkettőnket érdekel
2017. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem lenne mindegy, hogy milyen könyvekkel van tele a polc pl. Nem tartom magam ostobának, könyvmolyként a könnyű- és szépirodalmat is kedvelem, de ha valaki pl csak a kultúrirodalomnak titulált sznob dolgokat olvassa, mert attól ő milyen intelligensnek és értelmesnek fog tűnni, na ez taszít.

De ha az a bizonyos könyvespolc széles érdeklődésről ad számot, az sokat nyom a latban. :) Az meg számomra természetes, hogy a könyveit az ember elolvassa, nem csak dísznek tartja. Otthon nálunk is többezres kötetre rúg a polcok tartalma, plusz nagyapám könyvtáros volt, én ebbe nőttem bele. Mutasd meg a könyvespolcod, és megmondom, ki vagy. =)

27N

2017. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pozitív, mert én is rengeteget olvasok. Bár nekem sajnos helyhiány miatt nincs könyvespolcom csak ebookjaim :/

Sokkal jobb mintha számítógépjáték függő lenen :D

23/N

2017. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Jó tudni hölgyek, hogy ez pozitív. ;) 29F
2017. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nálam hatalmas plusz lenne *.*

23/N

2017. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene! Bar en ebookokat olvasok mostanaban!

N

2017. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem, ha már fent van a nő a lakásodban, már nyerő ügyed van.

A többi már részletkérdés.

2017. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!