Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt szakítottam "életem szerelmével". Azóta teljesen eltűnt az életemből.Fél éve újra van barátnőm, de valahogy az exem nem megy ki a fejemből nincs nap, hogy ne gondolnék rá, hogy ne vágynám vissza a régi időket,tudom hogy olyan lányt sosem találok az életben sosem leszek boldog többé. Ezek a gondolatok miatt sokszor vagyok lehangolt. Nem tudok koncentrálni a mostani kapcsolatomra , ráadásul elég problémás lány a barátnőm, nincs könnyű élete és ez miatt Ő is sokszor nagyon kedvetlen. Próbálok mindenben segíteni neki , minden meg tenni de nem tudom a 100% adni az exem miatt.Valahogy úgy érzem hogy nem is értékel, például barátnője pasijával dicsekeszik hogy Ő ágyba viszi a reggelit a csajának meg hogy milyen ritka az ilyen pasi tb... Én Nem is tudom igazán talán nem is az exem hiányzik hanem az a boldog 4 év , mert most nem vagyok boldog. Félre értés ne essék szeretem a barátnőm meg kitartok mellette. Szeretnék segítséget kérni, hogy mit tanácsoltok mit kellene tennem hogy jobb legyen az életem?

27/f


2017. ápr. 29. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Marha eccerű kérlek.

Fedezd fel az új nő olyan tulajdonságait, amelyek jobbá teszik őt a szemedben az exnél.


Egyet leírok segítségül:

1. VAN.

2017. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!