Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerkedés fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés fázisában kérnétek arra reménybeli párotokat, hogy szokjon le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nagyon szimpatikus férfival, egyetlen hibája, hogy rendszeresen dohányzik, ami engem borzasztóan zavar, olyannyira, hogy nálam kizáró dolog egy kapcsolatban. Úgy érzem, túlzó kérés lenne, részemről, hogy tegye a cigit, ugyanakkor nagyon zavaró számomra, mikor rágyújt. Tapasztalatból tudom, hogy fürdés, fogmosás után is érzem a füstöt, és nem szeretem.
2017. máj. 3. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Egyet tehetsz, hogy határozottan kijelented neki, hogy nálad a dohányzás eleve kizáró ok.

Ha olyan benyomást tettél rá, hogy te vagy a további élete értelme, akkor le fog róla szokni érted ÖNKÉNT! ... egyébként nem tartom valószínűnek.

Felejtsd el és keress mást!

2017. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Elso randin teljesen artatlanul megkerdeztem h nem zavarja h fustosek a ruhai? Hazament es letette a cigit.Orokre bannam ha csak emiatt nem jottem volna ossze vele.
2017. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Jó kérdés, nem voltam még ilyen helyzetben.

De szerintem vannak sokan, akik képesek abbahagyni, ha kapnak egy kis motivációt (pl rengeteg embert ismerek, aki egyik napról a másikra abbahagyta amikor gyereket tervezett, apukák is). Egy próbát megér.

2017. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Azt mondanám, hogy nagyon szimpatikusnak találom, de engem zavar a dohányfüst. El tudnék vele képzelni többet, de a minimális nikotin szagot sem tudom elviselni.

Így nyilván övé a döntés, nem kérném semmire, de tudomásul kéne vennie hogy a dohányzás és az, hogy velem járjon, semmiképp nem fér össze.

2017. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem ismerkednék dohányosokkal. Problem solved :)
2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem próbálnám meg leszoktatni, hanem megmondanám, hogy bocsi, de dohányossal nem szeretnék együtt lenni, és meghagynám neki a döntést, hogy mit tesz azután... reakciókból le lehet szűrni.
2017. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

a helyedben én:

nem szólnék bele, ő baja. vagy elfogadom, hogy dohányzik, vagy pedig komoly párkapcs. céljából nem ismerkedem dohányosokkal. ezek az opciók vannak

2017. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En dohanyoskent sarkon fordulnek es kirohognelek. :D Senkiert nem szoknek le, csak is magamert.
2017. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!