Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha visszaiga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha visszaigazolok egy pasit Fb-n, az rögtön rámír és ismerkedni akar?

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt egyáltalán sok férfi és nő, hogy a Facebook az társkereső?

Az hogy kimondottan olyan oldalakon ráír valaki egy tök ismeretlen emberre az oké. De Facebookon miért kell? Vagy csak én vagyok hülye? :D

Én sose írtam még rá olyanra, akit nem ismerek. És az hogy valakit visszaigazolok miért egyenlő azzal hogy bármit is akarok tőle?

Veletek is szokott ilyen lenni, vagy csak én fogom ki ezt mindig? :D


2017. máj. 3. 14:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jav.: "bejelölsz"="visszaigazolsz"


Elnézést.

2017. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
Ez még semmi ahhoz képest, hogy a vonaton ha valaki beül mellém, vagy leül velem szemben, elkezd bámulni, majd megkérdezi, hova utazok, aztán ha válaszolok, rögtön bemutatkozik és nyomja a gagyi ismerkedős szövegét. Annyira fárasztó tud lenni. Legalább jó pasik lennének de általában elég nyomik akik így ismerkednek..
2017. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!