Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha visszaiga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha visszaigazolok egy pasit Fb-n, az rögtön rámír és ismerkedni akar?

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt egyáltalán sok férfi és nő, hogy a Facebook az társkereső?

Az hogy kimondottan olyan oldalakon ráír valaki egy tök ismeretlen emberre az oké. De Facebookon miért kell? Vagy csak én vagyok hülye? :D

Én sose írtam még rá olyanra, akit nem ismerek. És az hogy valakit visszaigazolok miért egyenlő azzal hogy bármit is akarok tőle?

Veletek is szokott ilyen lenni, vagy csak én fogom ki ezt mindig? :D


2017. máj. 3. 14:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

7

írtam: a gazdagok, meg swagek elviszik a legjobb csajokat.

2017. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
14:46 Gondolom veled azért nem akar senki sem ismerkedni, mert ilyen tévképzeteid vannak. Gazdagok meg a swagek? Ez komoly?
2017. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Én pl töröltem magam minden ismerkedős appról, és társkeresőről, mert ott nem lehet ismerkedni. Mindenki csak szórakozásból, unaloműzés gyanánt van fent és maximum ideiglenes beszélgetőpartnereket lehet találni pár napra.

Nem társkeresésre vagy ismerkedésre kitalált felületen sokkal jobb tapasztalataim vannak.

Nekem is volt már olyan, hogy bejelöltem egy lányt facebook-on, mert tetszett amit írt egy hozzászólásban. 2 Évig beszélgettünk utána.

2017. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na már megint a szánalmas nóta. A legjobb csajokat elviszik. A nem jó csajokat meg nem akarják, de egy jó nő jöjjön össze bárkivel.
2017. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Istenem de buta vagy. Minek igazolod vissza ha nem ismered? És ha nem ismeritek egymást de visszaigazolod miért lep meg ha meg akar ismerni? Gondolkozzál már. Pont ezért használják a pasik társkeresőnek mert sok buta pi*a úgyis visszajelöli őket csak azért hogy nőjön az ismerőseik száma (szánalmas), ők meg így nyugodtan próbálkozhatnak.
2017. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#11 A yolókat kihagytad. Öreg hiba:)
2017. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Akkor most tegye fel a kezét az a nő, akinek gazdag, vagy swag pasija van. Én ilyet nem is ismerek személyesen. :D

(A gazdag nem azt jelenti, hogy nincsenek pénzügyi problémái.)

2017. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Talán, mert eleve azért jelölt be, hgy megismerhessen? :D
2017. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Őszintén várom a kérdező magyarázatát, hogy miért jelöli vissza az ismeretleneket.
2017. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Vagy csak én vagyok hülye? :D"


Most... hazudjak? :)


T'od az emberek azon csoportját, amelyek tudnak rólad ezt-azt és persze vice versa... no, azt hívják ISMERŐS-nek. Ebből általában egy embernek van igazából olyan 100-200 körüli.

(Igen, akinek 4-800... neadjisten 1k+ "ismerőse" van a fészen, az gondolkozzon el rajta, hogy tulajdonképp mennyit is tud azokról az emberkékről? Vagy egyszerűbben: hány hívhatná fel/hány kopogtathatna be hozzá mondjuk este kilenckor? Mert kb. AZOK ismerősök. A többiek meg maximum "kapcsolatok", de leginkább egópumpák.)


Szóval akit te így blikkre bejelölsz, azok meg akarnak felelni az "ismerős" fentebbi kritériumának és nem feltétlenül meghúzni téged.

2017. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!