Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg igaz hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg igaz hogy a férfiak olyan lányt szeretnétek aki mellett nyugalom van és béke?

Figyelt kérdés

Ezt kifejtenetek nekem?


Mit jelent ez hogy egy lány mellett megnyugszotok?

Milyen az mikor ő nektek a nyugalom?


És milyen egy ilyen lány illetve milyen nem?


2017. máj. 3. 20:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen, igen, igen ...

Kérek szépen egy ilyet!

2017. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
6%

#1


Ez szép és jó, de te mit adsz érte neki cserébe?

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem azon van a hangsúly, hogy mi megnyugszunk, hanem, hogy nem húznak fel :D. Én pl szeretem, ha beszélgetés van játszmázás helyett és következetes a lány, Például nincsenek olyan váltásai, hogy az egyik nap valamin jóízűen nevet, másnap vérig sértődik. Nem köt belénk minden xarért ilyenek.

30/f

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

A nyugalom itt azt takarja, hogy az otthon egy ténylegesen békés, nyugodt és meghitt hely legyen, ahová tényleg hazatér az ember és ahol jó szóval fogadják - de természetesen, csak ha viszonozva is van, mert nem szabad egyoldalúan elvárni.


Hát milyen nő az aki ilyen és aki nem...


Hát aki nem ilyen azok a tipikus "viccvbeli sárkány-feleségek" akik csak pofáznak a semmiről, mindenért sértegtik a férjüket...


Áh, nem is kell sokáig körülírni: Peggy Bundy, Mézga Paula, Penny Hopfstedor.


De szerencsére ez ritka.



Aki normális és a férfi is az, ott nem lesz állandó perpatvar, a legtöbb idő amit közösen töltenek, békésen telik, szeretetben. Én is utálom a mindenért veszekedő, üvöltő, kötekedő embereket.

2017. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

#2


Ugyanezt, ezen a téren. Csak azt várd el, amit te magad is nyújtani tudsz.


Az élet más területein való elvárások pedig más lapra tartoznak. De ott is kb. ugyanazt kell elvárni, mint amit magad tudsz nyújtani.

2017. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

2:

A tenyeremen hordom érte.

2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ha a szerelem elmúlik, akkor egy ilyen nőt is megcsalnak, elhagynak, de alapvetően ez igaz. Aki mindig hazavár, én pedig várom, hogy ha hazaérek, megölelhessem, és egy olyan kellemes légkör vár otthon, ahova jó érzés megérkezni.


Nyilván nincs olyan, hogy mindig nyugi van és béke, de ha mindkettőtökben megvan az erre irányuló törekvés, akkor jó párost alkottok. Az ilyen pároknak lesz nagyon boldog családja, akiknél a FB-ra feltett boldog, mosolygós caládi fotók tényleg a valóságot mutatják be.

2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :-)
2017. máj. 3. 20:15
 9/32 Sunshinedoll ***** válasza:
18%
Ez azt jelenti, hogy olyan nőt akarnak, aki mindenre bólogat, mindent (MINDENT) lenyel, nem hisztizik, és szemet huny a szar viselkedés felet :D
2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

Sunshinedoll, annyira fárasztó ez a vérhas feminista erőlködésed. Megszarok rajtad. :D

Fontos a nyugi, béke, harmónia. De ki mondta, hogy ezt csak egy "tedd ki, hadd hűljön" típusú mimóza lélek mellett élhetem meg? :)

2017. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!