Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek párkapcsolatot olyan férfival, akit molesztáltak vagy megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
Tudnátok férfiszámba venni az ilyet hölgyeim?
2017. máj. 4. 18:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

"A férfiakat a nemi erőszak veszélye csak a sitten fenyegeti, szóval aki nem kerül sittre azt nem fogják megerőszakolni."

Gyerekkorában azért lehet rá esély szerintem.

2017. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
50 kilós no fizikailag nem tud megerőszakolni egy férfit. Ennyi. Ecceru, mint a faek., Mert fél perc alatt kiüti a nőt.
2017. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
#12: erre azért ne vegyél mérget. Az emberi kreativitás nem ismer határokat.
2017. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
A válaszomat nem tudom miért pontoztátok le. Tényleg van rá esély, hogy egy fiút, egy pedofil férfi megerőszakol, de a legtöbb férfit, akit megerőszakoltak, azokat a sitten erőszakolták meg. A tököli börtönbe is voltak srácok, akit egymás után erőszakoltak meg majd megöltek a cigányok. A börtönbe mindenkit megerőszakolnak, akinek nincsenek emberei, haverjai a sitten, akik megvédik, meg a súlyod 100 kiló alatt van, akkor megfognak erőszakolni, bár ez se minden rabbal történik meg. A sitten ott van Sztojka Iván, aki pl. cigánynak cigány, de 100 kiló alatt van és mégse erőszakolták meg, de sok az erőszak a sitten Magyarországon és külföldön is.
2017. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
12: És ha mondjuk egy 165 centis és 50 kilós férfiról van szó? Őt se erőszakolhatja meg egy ugyancsak 50 kilós nő, akin mondjuk kicsit több az izom?
2017. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfit erőszakkal csak popsiba lehet illetni. Ezt egy nő nem tudja. A kisgyerek téma más, de egy átlagos felnőtt férfi tud védekezni egy női taperolas ellen, mert mást nem tud tenni a nő.
2017. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak popsiba lehet. Az is lehet, hogy nem szeretné, mégis fel áll neki, hisz ezt nem ő irányítja tudatosan. (Ahogy amúgy olyan is van, hogy egy nő elélvez, miközben megerőszakolják.)


"egy átlagos felnőtt férfi tud védekezni egy női taperolas ellen"


És ha nem átlagos, hanem az átlagnál gyengébb, akkor mi van?

2017. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Az attól függ, hogy ő férfiszámba veszi-e magát, és közvetíti-e felém azt.
2017. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

"Egy férfit erőszakkal csak popsiba lehet illetni. Ezt egy nő nem tudja."


Nőket is szoktak tárgyakkal megerőszakolni.


Én azt nem tudom férfiszámba venni, AKI megerőszakol bárkit is, vagy csak legyint, hogy az nem nagy dolog, vagy nem lehet így meg úgy, vagy csak szorítsd össze a lábad... pl pár válaszolót itt.

2017. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
3%

"Én azt nem tudom férfiszámba venni..."


És ha nő az illető? Én emberszámba nem tudom venni, nem férfiszámba.

2017. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!