Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek párkapcsolatot olyan férfival, akit molesztáltak vagy megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
Tudnátok férfiszámba venni az ilyet hölgyeim?
2017. máj. 4. 18:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem tökmindegy hogy mit hová dugsz vagy nem dugsz valakinek, aki nem akarja. Ha nem járul hozzá, akkor az erőszak. Illetve bizonyos kor alatt akkor is az, ha hozzájárul.

Az erőszak következtében elélvező nőkre vagy férfiakra meg csak azt mondom, hogy a testük működik és reagál az ingerekre, de attól még a hátuk közepére sem kívánják az ilyet, gondolom.

2017. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

"Az erőszak következtében elélvező nőkre vagy férfiakra meg csak azt mondom, hogy a testük működik és reagál az ingerekre, de attól még a hátuk közepére sem kívánják az ilyet, gondolom."


Egyetértek, ezért hülyeség, amit valaki írt, hogy egy férfit csak popsiba lehet megerőszakolni. Nem, az még, hogy egy férfinak feláll vagy egy nő elélvez, nem jelenti, hogy akarta is a dolgot.

2017. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most épp nem, mert van párom. Ha nem lenne, ez egyáltalán nem lenne kizáró ok. Egy férfit is simán meg lehet erőszakolni, nem tartanám ezt férfiatlannak vagy gyengének, mittudomén. Az más kérdés, hogy lehet, hogy akkor nem tudnék mit kezdeni szegénnyel, ha súlyos pszichés gondjai vannak miatta, mert sajnos én türelmetlen vagyok és nem vagyok egy ilyen gyógypedagógus típusú ember. Persze akit már megszerettem és megszoktam, azzal gondoskodó típus vagyok, de odáig is el kell jutni. Lehet, félnék a helyzettől, ha csak ismerkedünk.
2017. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!