Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz attól egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz attól egy nő "pénzéhes r. ingyó", hogy ugyanolyan keresetet vár el, amit ő is nyújtani tud cserébe egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amire őszintén leírtam a véleményem, hogy azt várom el, amit én is nyújtani tudok (tehát nem az illető pénzén akarok elmenni ide-oda, hanem azt szeretném, ha a kapcsolatban mindketten megengedhetnénk magunknak olyan dolgokat, amikre vágyunk).

Erre olyan leveleket kaptam kedves férfitársainktól, hogy pénzéhes ringyó vagyok.

Kérdem én, miért vagyok pénzéhes ringyó, ha ugyanazt várom el a páromtól, amit én is nyújtani tudok?

Ha egy sportos srác sportos lányt keres, mert csinos külsejű barátnőt szeretne, ha ő is odafigyel az alakjára, az miért van teljesen rendben, ez meg akkor miért nincs? Ja, mert nő vagyok és kuss a nevem, konyhában a helyem? :DD


2017. máj. 6. 10:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Beleteszed a rezsit, lakbért (ha van), kaját, ha közösen főztök. Mi a francoskrumplinak raksz be többet ? Ne mááá' :D

30/f

2017. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja, ez így korrekt.
2017. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
14%

Tehát ha keresel 600-at a párod 200-at, a létfenntertás költsége legyen 140. Bedobtok 70-70-et. 130-at költ a másik még a közös életetekre max. 130-at bedobsz te is ugyan arra max. Neki marad 0, neked marad 400. Mi a problémád ??

30/f

2017. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13.: az a probléma, hogy nekem marad 400, neki meg 0, így maximum mehetek egyedül mindenhova a párom nélkül, mert ő nem engedheti meg magának.

Én ezt nem bántásként mondom, egyszerűen csak jobb, ha hasonló a hasonlóval. Különben a kevesebbet kereső frusztrált, a többet kereső meg csalódott.

2017. máj. 6. 12:16
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem működik egy olyan kapcsolat, ahol az egyik szeretne elmenni színházba, kikapcsolódni, moziba, étterembe (természetesen a saját pénzén és nem a másikén), a másik pedig kiflit eszik párizsival és semmire nem akar költeni, mert nem engedheti meg magának. Ez nem fenntartható kapcsolat. Mindkettőnek rossz."


Tényleg nem. Volt egy ilyen kapcsolatom, a pasinak jó szakmája, menő vállalkozása volt, de mire megismertem, egy rossz üzleti döntés kapcsán teljesen lenullázta magát. Másfél éven keresztül nem hogy engem nem tudott meghívni egy kávéra, de annyi pénze nem volt, hogy a saját kávéját kifizesse, sőt, sokszor annyi sem, hogy egy buszjegyet vegyen, hogy el tudjon jönni a randira. Mondanom sem kell, hogy ez szép lassan felőrölte a kapcsolatunkat, pedig nagy szerelem volt. Én erőlködtem egy darabig, de az ő macsó lelke nem tudta elviselni, hogy én teszek többet anyagilag a dologba, és lekoptatott, pedig tudom, hogy ő is szeretett.

Azóta én is azt mondom, hogy csak olyan férfival kezdek, aki legalább annyit bele tud tenni közös programokba, mint én. Ha ezért bárki pénzéhes szajhának nevez, állok elébe.

2017. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 mikeXxX ***** válasza:
0%
Igazándiból engem hidegen hagy mivel a te életed de számomra az életben a fontos szó az a szerelem szó na ez az ahol nem elvárások vannak hanem érzelmek de ha neked ez a legfontosabb akkor írd vagy kezd így a randit :) !
2017. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16.: a szerelmet megölik az anyagi problémák. Értem, mit akarsz mondani, hogy "a szerelem mindenek felett", de sajnos ez csak a romantikus regényekben történik így.
2017. máj. 6. 12:27
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert havi szinten összesen 260 ezer közös programokra nem elég, mert te összesen 1millió és hatvanezer forintot költenél közös programokra havi szinten ? Nem vagy te eszednél.

30/f

2017. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

18.: hol írtam itt számokról? Hol írtam, hogy 200 ezer kevés? Meg hogy én milliókat keresek? Mutasd már meg...

Azt írtam, hogy ugyanannyit várok el, mint amit én nyújtani tudok és erre kaptam riban.cozós leveleket.

2017. máj. 6. 12:35
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

A számok csak példák kérdező, nem mondtam, hogy mondtad. De nagyjából úgy működsz, hogy kétszer annyit szeretnél költeni, mint amennyit megengedhetnél magadnak, természetesen a párod segítségével. Nem tudom mekkora összegről van szó, de a negatív visszacsatolásokat szerintem ezért kapod.

30/f

2017. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!