Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz attól egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz attól egy nő "pénzéhes r. ingyó", hogy ugyanolyan keresetet vár el, amit ő is nyújtani tud cserébe egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amire őszintén leírtam a véleményem, hogy azt várom el, amit én is nyújtani tudok (tehát nem az illető pénzén akarok elmenni ide-oda, hanem azt szeretném, ha a kapcsolatban mindketten megengedhetnénk magunknak olyan dolgokat, amikre vágyunk).

Erre olyan leveleket kaptam kedves férfitársainktól, hogy pénzéhes ringyó vagyok.

Kérdem én, miért vagyok pénzéhes ringyó, ha ugyanazt várom el a páromtól, amit én is nyújtani tudok?

Ha egy sportos srác sportos lányt keres, mert csinos külsejű barátnőt szeretne, ha ő is odafigyel az alakjára, az miért van teljesen rendben, ez meg akkor miért nincs? Ja, mert nő vagyok és kuss a nevem, konyhában a helyem? :DD


2017. máj. 6. 10:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"számomra az életben a fontos szó az a szerelem szó"


Számomra is az volt. Olvasd el a fölötted lévő válaszomat! Másfél év után engem tettek lapátra, mert működésképtelennek volt a szerelem. És itt nem nagy pénzekről beszélek, 120 000 Ft kontra 0 Ft. De pont így akadozhat a működés nagyobb pénzek esetében is. Ha nekem van 300 000 Ft jövedelmem, a páromnak 120 000, akkor ha beteszünk mindketten százat a közösbe, neki marad húszezer, nekem kétszázezer. És akkor lehet azon gondolkozni, hogy én az évi 2,4 milliós megtakarításommal egyedül menjek-e nyaralni a déltengerekre, vagy vegyek egy jegyet a páromnak is. Borítékolom, ha egyedül megyek, azt nem fogja a párom megbocsájtani, ha az ő cechét is állom, akkor pedig megalázva fogja érezni magát, és azt nem fogja nekem megbocsájtani.

És akkor még az ilyen csemegéket szóba sem hoztam, hogy lehet, hogy az első veszekedésnél azt vágom az arcába, hogy hallgasson, mert ezt a nyaralást (lakást, vacsorát, bármit) én fizettem, neki nincs beleszólása. De ha én vagyok is annyira kulturált, hogy ezt nem csinálom, benne akkor is mindig tüske lesz, és frusztrálni fogja, és inkább dobbant, mint az én kedvesem, mielőtt ezzel szembesülne. Neki is fontosabb szó volt a machismo, mint a szerelem.

2017. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%

Persze, ez oké, én csak azt vitatom, hogy egy megtakarítást el kéne nyaralni. A megtakarítás elvileg valamilyen közép-hosszútávú cél megvalósítására való, vagy egy válságidőszak áthidalására a megszokott egisztenciális szintet fenntartva. Nyilván 20k-ból nehézkes nyaralni, de ha az egyiknek van 120 ezre éves szinten nyaralni, a másiknak meg van 240 ugyanerre, akkor miért nem jó, ha ketten dobnak össze 240et, abból is egész jól lehet nyaralni. Vagy egy bérkategóriával feljebb már csak más földrajzi szélességen-hosszúságon jönnek az alfahullámok ? Vagy mi ?

30/f

2017. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, ha nyaralni szeretnék az nekem a pihenésről szól. Ha meg világot járnék az meg szórakozás-tanulás. Most arra, hogy döglök egy hétig meg áztatom magam, ahoz miért kell több ezer kilométerre menni sokszoros osszegért ? Arra a balaton vagy a horvát tengerpart is ugyan olyan jó kevesebbért. Ha meg világot akarok járni, akkor meg olyan huncutot keresek aki ebben partner. Csak ez a véleményem.

30/f

2017. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Estádio de Felchút ***** válasza:

"bolti eladó Marikának is olyan férfi kellene aki hazavisz nettó 400-500 ezret."


Én ilyen férfi vagyok, a mostani asszony előtt randiztam ruhabolti eladóval. Igaz, nem Marikának hívták. Teljesen normális, rendes kiscsajszi volt. Hol itt a hézag?

2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyaralás csak egy példa volt, lehet ez lakás-, kocsi-, bútorvásárlás, üzleti vállalkozás, a gyerek magánóvodai befizetése, vagy bármi egyéb. Tök mindegy, hogy világ körüli útról, balatoni nyaralásról, vagy egy kávéról beszélünk a falusi presszó teraszán, ha nekem igényem van rá, de a párom nem tudja a saját részét állni, akkor ott valaki rosszul fogja érezni magát. És ha egy kapcsolatban valaki rendszeresen rosszul érzi magát, az felőrli a kapcsolatot.
2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

30f te nagyon degenerált vagy és olyasmikről vitatkozol amiről szó sincs. Nekem cseszed fel az agyamat.

Ki faxom beszélt arról, hogy.. aaaah istenem annyi faxágot hordtál össze amiről nem is beszéltünk csak a te hülye fejedben született meg. Nem is írok semmi konkrétat mert biztos kitalálsz valamit rá, amit nem is mondtam. Csak muszáj volt elmondanom neked, hogy egy szerencsétlen kretén vagy.

2017. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy pénzéhes ringyó, de anyagiasan gondolkozol. Ezt nem sértésként mondom csak túl sokat foglalkozol ezzel. Én úgy gondolom, hogy valakit először megkéne ismerni és azt nézni, hogy mennyire passzoltok egymáshoz, mennyire tartod őt vonzónak és, ha bejön neked, de kevesebbet keres nálad, amit nem fog fel tragédiaként, mert nem bántja az egóját akkor ebből kialakulhat egy rendes párkapcsolat.

Többen írták a nyaralást, hogy mi van akkor, ha az egyik többet keres ő tudná állni a kevesebbet kereső nem. Erre azt tudom válaszolni, hogy az lenne az emberséges önzetlen cselekedet, ha a többet kereső többet adna bele a nyaralásba. Ha esetleg keresnék a 300 ezer forintot a barátnőm csak 150-t és nem tudnánk közösen állni, akkor többet tennék bele, mert ha szeretem, akkor nem foglalkoznék azzal, hogy ki tett bele többet, kevesebbet. Ha fordított felállás lenne, akkor ő fizetne többet, engem ez nem zavarna, mivel nem bántaná az egomat, nem a 19. században élek, ahol természetes volt az, hogy a férfi volt a kenyérkereső.

A másik dolog az, hogy lehet kezdetben kevesebbet keresne nálad, de ha van benne ambíció akkor változhat idővel, lehet később többet keresne nálad. Aztán az is lehet, hogy nem fog változni ez a felállás, de ha szeretitek egymást, akkor ellehet fogadni ezt a kis különbséget. Ezért nem kéne elvárni az egyenlő anyagi szintet, mert ennél sokkal fontosabb dolgok vannak és mondom még egyszer, ha nem egy 19. századba rekedt férfit fogsz ki, ha nem egy 21. századit akkor kevesebb konfliktus lenne amiatt, mert te többet keresel, ami idővel változhat is.

2017. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!