Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/nők hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/nők hogyan viszonyulnak a tyúkvágáshoz? Ha a férfi elviszi a szülői házhoz és tyúkvágás van, szerintetek a többség segítene vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 09:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
72%
Videki vagyok, lattam mar ilyet... de nincs az a penz, az a pasi, aki miatt elvagnam a torkat valaminek. Lehet nezni alszentnek, mert fozni, sutni imadok, a csirkemellet meg meg is eszem evente 2x-3x (nem vagyok vega, de nagyon ritkan eszek hust), de az, hogy en megoljek egy allatot, na azt egyszeruen NEM. Ha ezen mulna, hogy eszek-e hust, akkor koszonom, megvagyok nelkule. Kopasztani sem segitenek, mert gusztustalan, iszonyat budos olyankor, ugyanugy mint a frissen vagott diszno, amikor feldolgozzak. Le is hanynam az egeszet, ahogy van. Lehet lepontozni, de akkoris ez van. Nem tudnek bantani meg egy csirket sem.
2017. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
70%

Szintén vidéki vagyok, láttam már, csináltam is ezt-azt, segítenék ha arról lenne szó.

Nyilván én is sajnálom az állatot, nem szívesen veszem el az életét, de ha muszáj akkor muszáj. 25N

2017. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
62%
Én tuti nem ölnék állatot. Vedd meg a boltba..
2017. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Sok éven át láttam nagymamámnál vidéken, ő vágta a csirkéket, kopasztotta...

Én sajnos még egy tűt sem tudok másba szúrni ha kell, igy kizárt, hogy tyúkot leöljek, kopasszak, vagy bármi.

Segítenék másban szivesen, attól nem riadnék el, de magában a vágásban biztos nem segítenék.

2017. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
5%
Én nem falun nőttem fel, viszont gyerekkoromban minden nyarat a nagyszüleimnél töltöttem, akik viszont igen, és tartottak mindenféle állatot. Nekem természetes dolog volt, hogy igen, az kerül az asztalra amit saját kézzel feldolgozunk, nem a cba polcán terem a fóliás csirkemell... és igen, ég tavaly is váratlanul mentünk disznóvágásra, de az is teljesen okés volt, hogy segítettem. Viszont a 15-ös válaszoló fajtájától, már meg ne sértődjön, de hányni tudnék, az affektálástól, a rinyától, a rigolyáktól meg a "műkörömtől, tűsarkútól" :/ Pont az ilyen nők miatt vannak inkább férfi barátaim.
2017. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
45-ös, szerintem nem affektált az általad említett hozzászóló. Csinosak öltözik, mint ahogy minden normális ember, aki vendégségbe megy. Te hogy mennél a barátod szüleihez, nagyszüleihez, farmerben meg edzőcipőben? Ne essél már magadtól annyira hanyatt, nem vagy akkora hópihe, amekkorának tűnni akarsz.
2017. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
#45, te olyan ruhában jársz vendégségbe, amiben csirkét is ölnél? Wow much edgy, such cool!
2017. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Néha azon gondolkozom, hogy egyes nők akik túlzásba viszik a nyafit, csoda, hogy nem ájulnak el amikor megjön nekik...
2017. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nyafogni, de ettől függetlenül elájulok néha olyankor. Na mindegy. :D


Picit viszont, had vegyem védelmem alá az ekézett lányt. Én írtam fentebb, hogy vágtam már birkát, kecskét..stb..és kiegészjteném most annyival, hogy volt már műkörmöm, tetszett is, most is lenne, ha lenne időm ilyesmire és rendszeresen hordok szoknyát. Szeretek nő lenni, szeretek kiöltözni, ettől még nem leszek plázacica és bizony sok nő kiöltözik, főleg, ha először találkozik a párja szüleivel és nem ott alvásra készül, hogy többféle ruhát berakjon. Akkor bizony nekem sem feltétlenül lenne kedvem csirkét vágni. Persze ha akarom meg lehet oldani, kérek tőlük egy nagyobb pólót vagy valami játszós ruhája csak van ott valakinek, de nem örülnék és szerintem ezzel többen is így vannak. Ez abszolút nem a hiszti, nyafogás vagy plázacica kategória.

2017. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Fu, utáltam letollazni, föleg a hmlye tokos kacsát meg a libát (jo öt perverz örömmel fosztottam, mintegy bosszuallásként a három éves terrorizálás és csipések miatt).


Segitenék, de ha utána föznénk belöle egy jo kis huslevest.

2017. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!