Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/nők hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/nők hogyan viszonyulnak a tyúkvágáshoz? Ha a férfi elviszi a szülői házhoz és tyúkvágás van, szerintetek a többség segítene vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 09:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
82%

Aki esetleg gyerekkorában falun nőtt fel és látott már ilyet, az talán be tud segíteni, de hogy várhatná el ezt valaki egy olyan lánytól, aki élőben nem is látott tyúkot? Szóval nem, nem várnám el, leginkább azért sem mert évek óta vegetáriánusk vagyok.

22/F

2017. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
30%
Akik azt írták,hogy a "vérben tocsogás, véres jelenet miatt" nem segítenek,ti a pucolásnál sem segítenétek? Nem vagyok érintett a témában, csak érdekel.
2017. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 Lazy Lover ***** válasza:
7%

csak ennyire tudnak főzni a mai ""nők""


https://www.youtube.com/watch?v=8c8uZvSAy8U

2017. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
36%

Amikor 20-25 csirkét meg kell koppasztani,ki tokolni ,kibelezni,-lemosni,esetleg szétdarabolni -ha nem egészben rakod...bezacskózni -fagyasztani.(?)


(Felénk nem tyúk korban vágják- mert azt 3-4-órát főzheted olyan öreg...)


Forrázásban-koppasztásban meg a valamire való férfiak is segítenek -csak szólok....


/Ma irodában dolgozom műkörömmel,és egy évben max 2-szer csinálok ilyet-mert nem szeretem a hormonkezelt húst és nem esik le a körmöm sem (még jól is jön),emellett hálás vagyok a nagyszüleimnek,hogy nincs olyan munka-(tényleges) amit ne tudnék elvégezni./


# Most az egyszer Lazy-vel' is egyet kell értsek,ha a fiatal lányokat átlagban nézzük....

2017. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
72%

Ha azzal állna elő, hogy "Gyere, megyünk anyámékhoz tyúkot vágni!" kiröhögném és nemet mondanék. Ha meglepetésnek szánná a dolgot, akkor sem segítenék sem a vágásban, sem a pucolásban, mert

-nem eszem húst,

-sajnálom az állatokat,

-műkörömmel, szoknyában, magassarkúban nehézkes az ilyen

-vendéget bunkóság dolgoztatni (ettől függetlenül felajánlanám, hogy segítek vmi könnyű munkában, pl mosogatás, mert ennyire jófej vagyok:))

Többet nem mennék hozzájuk.

2017. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
28%

Na ne:) A mai fiatalok, akik nem éltek ilyen helyen, életükben nem láttak tyúkot. Mondjuk, még előkészítve sem, mert az üzletekben azt lehet sok mindennek nevezni, csak tyúknak nem.

Ettől függetlenül, ez emberfüggő. A párom is ritkán látott élő állatot, tiniként. Azért, lazán vág tyúkot, nyulat, kecskét és disznót is szívesen leszúrja.

2017. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
16%
15-ös! Ilyen helyre miért mennél magassarkúban? Na jó, a 14-es hölgy kivételével mindenki fog egy kést, kiválaszt egy pipit és levágja, megpucolja stb. Addig nem megyünk haza,amíg ez meg nem történik!:)
2017. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
83%

Bar en videki vagyok es volt ebben reszem, kihagynam. Nem ezert megyek el a parom szuleihez, hogy dolgozzak. En se kerek senkit, hogy jojjon at hozzam es tegye rendbe a kertet.

Max. a takaritas, de ez evidens amugy is(mosogatas stb...).


23/N

2017. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan, milyen pasas az, aki egy not a "meghoditasi-ismerkedesi" idoszakban anyukajahoz visz tyukot vagni?? :) :) Nyilvan egy megbelesedett, luzer tenyeres-talpas paraszt. Ertelmes, intelligens, muvelt ferfi ilyet nem tesz.
2017. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
80%

A mai lányok.... Ezen röhögök. 50 éve sem vágott mindenki tyúkot és nem falun élt.

Én nem segítenek, el sem mennek.

45n

2017. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!