Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak elvárásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak elvárásuk a pasikkal szemben (pl:érettségi, lakás, autó, egzisztencia, megfelelő külső), amikor a szerelem elvileg arról szól, hogy elfogadjuk olyannak a másikat amilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Minden festős válaszolót lepontoztam!Nem ez volt a kérdés!
2010. máj. 16. 21:11
 32/44 anonim ***** válasza:
29%
kár, persze. de kösz, h megerősítettél :)
2010. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
31%
azta.. kemény csávó vagy.. most telesírom a párnámat este, mert lepontoztál :DD ha tudál olvasni, akkor láthattad, h MÁR VÁLASZOLTAM A KÉRDÉSEDRE!! idióta.. :DD
2010. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
33%
Nincs mit :) Hexametert és figura etimologicát én is tanultam, még gimnáziumban, nem most volt, de emlékszem még érettségin is a verselemzésembe beleírtam, hogy titkok - titka =figura etimologica.
2010. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
18%
akkor talán elhúzhatnál verseket olvasni inkább
2010. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
19%
hát, hallodd, jobban is tenném, mint h ezt az idióta oldalt olvasgatom itt.. de olyan jó nevetni az ilyen idiótákon :DD halál poénos!!
2010. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
* hallod.
2010. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan ne cirkuszoljatok már ilyesmin :D Ez már komolyan vicc :D Aki nem ismeri Salvador Dalit az beszól a magyar szakosnak, hogy menjen verset olvasni, mert megsértődött. Tényleg vicc..
2010. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem speciel nincsenek ilyen elvárásaim. Érettségit, diplomát leszarom, attól még lehet normális, sőt, okos ember! Megfelelő külsőről meg annyit, hogy elég az, ha nekem tetszik. És ha szeretem, akkor szeretem akkor is, ha épp nem volt ideje lefürödni és büdös.

Hidd el, ezeknek a dolgoknak semmi közük a szerelemhez.

18L

2010. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
ismerek olyat, aki érettségi nélkül műveltség és intelligencia terén helyre tesz egy diplomást. magam egyetemre készülök. teljesen mindegy, hoyg a párom mivel foglalkozik, ha tisztességesen dolgozik és normálisan keres. nem a fizetésen, hanem az alap mentalitáson van a hangsúly. párválasztásnál nem az érettségi az elsődleges szempont. pl egy egyetemi bulin ha ismerkedsz, elég valószínű, hogy a jelenlévőknek van érettségije. a sarki diszkóban nem csak az átlag életkor, de az átlagiq is csökken... megfelelő külső. hát ne legyen a férfi igénytelen. a tiszta ruha, cipő, haj, levágott köröm úgy érzem a minimum. nem várom el, hoyg bárkinek autója legyen, míg nekem sincs. diákként tömegközlekedik a többség, nemde? viszont úgy gondolom, hogy aki nme 25 évesen diplomázik és szakma van a kezében 20 éves korára, igenis pár év alatt építsen fel valamiféle egzisztenciát. pl lakástakarék, magánnyugdíj stb... úgy gondolom a szerelemben sok esetben megvan a hasonló hasonlóval elv. tehát aki készül a másoddiplomára valószínű nem szakmunkással fog járni. itt azonban életbe lépnek a kivételek. kérdező, ne általánosíts:)
2010. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!