Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak elvárásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak elvárásuk a pasikkal szemben (pl:érettségi, lakás, autó, egzisztencia, megfelelő külső), amikor a szerelem elvileg arról szól, hogy elfogadjuk olyannak a másikat amilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Légyszíves a kérdésre válaszoljatok már,jó?!

Ez nem a művészet kategória!!!

Az Offolás amúgy is szabálytalan!


"Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!"

2010. máj. 16. 20:56
 22/44 anonim ***** válasza:
49%
Na mostmár beleszólok a vitába, én is egészségügyis vagyok, s bár nem vagyok a művészetek mindentudója, de azért Dali nevét nem ismerni tényleg durva.
2010. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
36%
utolsó, végre vki.. azt hittem, h már én vok a fura. amúgy, kérdező, válaszoltam a kérdésedre, azt hiszem, h a 4. válasz volt az.. és azért sztem te se szeretsz bele olyanba, aki ökög - makog.. vagy a szerelem mindent legyőz?? ha ha ha.. :DD
2010. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
63%
Én is válaszoltam a kérdésére, de nem reagál rá. Azt meg nem bírtam ki, hogy erre a művészetes dologra ne reagáljak. Szerintem ez általános műveltség. Jól néznénk ki, ha mindenki csak azt tudná, ami a szakterülete, akkor más foglalkozású emberekkel beszélgetni sem tudnánk, mert nem értünk a másik ember ismeretköréhez.
2010. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 nielindi ***** válasza:
66%

nekem alap dolog lenne egy érettségi. örülök, h barátomnak van kocsija, igy egyszerübbé teszi a távkapcsolatot. de ha nem lenne, akkor sem dölne össze a világ.


most irogathatsz itt Munkácsyrol meg Salvador Dalirol, de én pl sosem beszélgetnék a festökröl, festészetröl ismerkedésnél.

neked azt mondják, h Unix, mac os x, Neumann, kened vágod, mint a festészetet? remélem, mert sztem ezek is igencsak hozzátartoznak az alapmüveltséghez.

2010. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ezeket nem tanítják általános és középiskolában, csak ha szakosodva van valaki. Vannak viszont olyan dolgok, amiket mindenki tanul. Na az adja az alapműveltséget, mert ilyen erővel én is magyarázhatnék itt mindenféle anatómiai és biokémiai folyamatot, a fene se értené, de nem is kell, hogy értsék, de vannak olyan dolgok, amiket bizony mindenkinek illik tudnia.
2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
30%
igen, Neumann - ról tudni kell. az előző 2 nem tartozik az alapműveltséghez, műr bocs. és akkor te miről beszélgetsz ismerkedésnél? " olyan jó berúgtam a mútkó? oszt te szoktá inni? ", vagy miket mondasz? látod, más is mondja, h ez alapműveltség, ugyh fogadd el. és nagyon gyorsan olvass utána dolgoknak. :)
2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
31%
de kurv@ okos ma mindenki
2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként ennek már tényleg semmi köze a kérdéshez és úgy látom képtelenség dűlőre jutni, szóval kár erőltetni a vitát.
2010. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
24%
mellesleg akkor most én is sorolhatnék olyanokat a szakterületemről, vagyis a leendő szakterületemről, h hexametes, intertextuális élmény, figura etimologika, stb. fogadjunk, h nem tod.
2010. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!