Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak elvárásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak elvárásuk a pasikkal szemben (pl:érettségi, lakás, autó, egzisztencia, megfelelő külső), amikor a szerelem elvileg arról szól, hogy elfogadjuk olyannak a másikat amilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
48%
Hát, nem mindenki vár el érettségit. Én pl elvárok egy egyetemi végzettséget is, mert nekem is van, és nekem az fontos, hogy kb ugyanolyan legyen a műveltségi szintünk (bár manapság a diploma már nem feltétlen ezt tükrözi, hozzáteszem, sajnos). Autót, lakást nem várok el, én azt se bánom, ha házbérbe lakunk és biciklivel járunk, ha nekünk így megfelel. Megfelelő külső... ez megint relatív és objektív fogalom, lehet nekem te nem jössz be, de sok más lánynak igen.
2010. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
4%

ha olyan nagy festő lett volna több helyen megemlítenék... azt hiszem ezt le lehet zárni, hadd ne ilyen mázolók nevén vitázzunk...

Amúgy szerintem néha túlzásba esnek a nők is meg mi férfiak is... nem vagyunk tökéletesek, meg kéne figyeljük a saját hibáinkat, és elfogadni más hibáit is... mert mindkettőből van, és nem olyan partnert keresni aki tökéletes, hanem aki hozzánk illik és megért telyes szívével telyes lelkével, a többi már két emberen múlik...

2010. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
51%
ember!! te el vagy tévedve!! ő a szürrealizmus megalapitója, nem tehetek róla, h nincsenek alapismereteid!! megkérdezhetsz akárkit, aki kicsit is művelt, és tudni fogja! ehh.. én is tudhattam volna, h nem a gyk - kellene ilyeneket irogatni. és halálra röhögtem magam azon, h " mázoló " :DD
2010. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
32%
ja, és az nem " telyes ", hanem " teljes ", az orvosin azért tudni kellene írni, nem? :DD
2010. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 nielindi ***** válasza:
23%
attol, h tudod, h ki volt, mit csinált Salvador Dali nem leszel okos.
2010. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
49%
jahh, és ha azt mondom, h Munkácsy? így se ugrik be semmi? :DD
2010. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
50%
nem csak azt tudom, képzeld.. sokkal több dolgot, úgy látszik, mint te. és most ne a szakmai dolgokba menjünk bele, hanem alapműveltségbe. nahh, kérdeztem.. Munkácsy??
2010. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekek, ti már régóta offoltok...
2010. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert mindenki magának választ párt és mindenki tudja, hogy milyen ember az, akibe bele tud szeretni. Ennyi erővel mindenkit elfogadhatnál és gyakorlatilag bárkivel együtt lehetnél, mert ennyi erővel mindegy. Az hogy ki mit vár el, na az az egyénfüggő. Szerintem neked is vannak elvárásaid, bárkivel nem állsz össze.
2010. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
39%
és akkor? nem tudom elképzelni, h vki úgy hagyja ott a középiskolát, h ne hallotta volna még életében ezt a nevet. kicsit szánalmas.. nekem.
2010. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!