Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak elvárásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak elvárásuk a pasikkal szemben (pl:érettségi, lakás, autó, egzisztencia, megfelelő külső), amikor a szerelem elvileg arról szól, hogy elfogadjuk olyannak a másikat amilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
26%
na akkor elmondanám, h a párom nem jár egyetemre, és lassan már ott tartunk, h nem is tudunk beszélgetni. sajnos, semmihez nem tud érdemben hozzászólni. jön az idióta poénjaival, és ennyi. sztem azt se tudja, h ki volt az a csáth géza, pedig ez alapdolog. nem hinném, h van kivétel. ennyi.
2010. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Nem kell a diploma, de azért beszéljen kultúráltan, legyen némi fogalma az általános műveltségbe tartozó dolgokról. A páromnak már két felesége volt, mindkettő diplomás, nekem megy csak egy érettségim van, de normalitásban és értelemben űberelem őket. Más szerint is. Szóval nem ez számít. Nem tudom te milyen nőkkel találkoztál eddig, hogy ezt a kérdést tetted fel, de elég gáz ha még csak ilyenekkel volt dolgod.
2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
de miért ne lehetne vkinek érettségije? azért azt már illik, sztem. ez nem is elvárás. ez alap.. nekem.
2010. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
talán azért, mert ha a szerelem elmúlik, ne egy műveletlen barom álljon már velünk szemben... talán ezért
2010. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!