Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem lehet, hogy ne ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem lehet, hogy ne ő legyen az?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos,hpgy jó ötlet ezt ide kiírni,de már nem tudom mit tegyek.

Adott vplt egy férfi, aki 15 évvel idősebb nálam. Találkoztunk,3 hónapig együtt voltunk. Nem úgy,"hivatalosan",csak összejártunk,elmentünk mindenfele,értitek.

Én nagyon beleszerettem...ő nem hiszem.

Kb 2 hónapja egyre kevesebbet keres, nem veszi fel a telefont,kifogásokat keres,ha találkozni akarok.

Mindenki mondja,hpgy ez az ember egy nőcsábász, régen a feleségét is csomószor megcsalta. A barátnőim szerint rengeteg kis csajjal beszél,fűzi őket,mivel facen is egy csomó velem egykorú lány az ismerőse.

Én azonban tényleg úgy éreztem/érzem,hogy ő az igazi.:( nem tudom elképzelni,hogy ne legyünk együtt. Még most is arra gondolok,hogy talán évek múlva,amikor befejeztem az egyetemet, idősebb leszek majd újra találkozunk , ő is megváltozik és együtt lehetünk.

Mit csináljak?:(

19L



2017. máj. 24. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Addig csinàlj valami ehetőt 24f èhes vagyok
2017. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Min csodálkozol? Te egy kislány vagy, ő pedig egy disznó.
2017. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
És akkor a nők értelmes lények...😀 OMFG.
2017. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: te is egy vagy a sok "kis csaj" közül, aki az úriember ürített vagy tervez beleüríteni. Csak éppséggel te picit túlgondoltad a viszonyotokat.

Mondjuk, nem tudom, mit vársz egy ilyen szánalom hányadék alaktól.

2017. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóeséllyel a haeom hónap alatt is fűzögetett más kiscsajokat is és te is csak egy voltál a sok közül. Nagyon naiv vagy
2017. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
És rajtad kívül még van 2-3 másik lány, akik szintén azt hiszik, hogy ő az igazi. :D Meg 3-4 srác, akinek nem jut nő. Ilyen az élet, picinyem.
2017. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne értékeld ennyire alul magad... az igazi lelkileg is az igazi. Most tényleg azt hiszed, neked egy olyan ember az igazi, aki csalja a feleségét és hülyít, miközben nem szeret?


Plusz a pasas 34 éves... nem gyerek, hogy változzon. Ha ilyen a természete 30+-osan, ilyen is marad.


Az idő mindent begyógyít. Koncentrálj másra, találj vmi időigényes hobbit, mozdulj ki másokkal.

2017. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak fiatal vagy, naiv és szerelmes. Ezek a po.fára esések kellenek ahhoz, hogy később egy komoly kapcsolatban értékelni tudd azt, amid van.

Nincs olyan, hogy "igazi". Van harmonikus, működő párkapcsolat. Ez nem az!

Ideje tovább lépni.

2017. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg.

A megcsalás csupán személyiségtől függ.

Aki korrekt, az bármilyen sz*r is legyen a kapcsolat, csak akkor megy máshoz, ha az előzőt már rendben lezárta.

Aki inkorrekt, azt még a legjobb kapcsolatból is képes félrek**ni.

Igazi pedig nem létezik - több olyan ember is van a világon, akivel egy hullámhosszon perdültök, működik a kémia, stb. Ez több alternatívát szül, így a döntés lehetősége csak a te kezedben van, hogy végül ki mellett maradsz meg.

Nekem alapból nem kellene a 34 éves csávó, mert különböző életszakaszokban vagyunk. Persze, lehetettek szerelmesek, de a jövőkép valószínűleg eltérő lehet, és az sosem jó egy kapcsolatban.

Egyetemre jársz, keress ott egy korod beli, NORMÁLIS férfit.


21/L

2017. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár kérdés, mennyi kapcsolatod volt és milyen tartósak voltak? Én kéltem, hogy 3 hónap alatt azt érezd, hogy ő az igazi, 3 év kell bizonyítottan, hogy kb. teljesen kiismerd, az idő alatt rengeteg minden változhat. Te még fiatal vagy hozzá és nem sértés képpen mondom. Szerintem felejsd el és próbálj meg kicsit stabilabb lenni érzékileg, azért 3 hónap alatt így megvoodoozott, úgy hogy még csak le sem feküdtetek.. vagy nagyon sármos vagy az előbbi, amit írtam.
2017. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!