Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem lehet, hogy ne ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem lehet, hogy ne ő legyen az?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos,hpgy jó ötlet ezt ide kiírni,de már nem tudom mit tegyek.

Adott vplt egy férfi, aki 15 évvel idősebb nálam. Találkoztunk,3 hónapig együtt voltunk. Nem úgy,"hivatalosan",csak összejártunk,elmentünk mindenfele,értitek.

Én nagyon beleszerettem...ő nem hiszem.

Kb 2 hónapja egyre kevesebbet keres, nem veszi fel a telefont,kifogásokat keres,ha találkozni akarok.

Mindenki mondja,hpgy ez az ember egy nőcsábász, régen a feleségét is csomószor megcsalta. A barátnőim szerint rengeteg kis csajjal beszél,fűzi őket,mivel facen is egy csomó velem egykorú lány az ismerőse.

Én azonban tényleg úgy éreztem/érzem,hogy ő az igazi.:( nem tudom elképzelni,hogy ne legyünk együtt. Még most is arra gondolok,hogy talán évek múlva,amikor befejeztem az egyetemet, idősebb leszek majd újra találkozunk , ő is megváltozik és együtt lehetünk.

Mit csináljak?:(

19L



2017. máj. 24. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért szereted mert azt mondja amit szeretnél hallani.

Amúgy meg azért nem keres , mert már belefáradt hogy nem történik semmi, érted igaz.

19 e nem igaz hogy nem találsz fiatalabbat, 3-4 évvel idősebbet mint te.

Hat ezt csináld, keress fiatakabbat.

2017. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!