Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelt kérdés
Életemben nem láttam még ilyet, mielőtt azt írnátok hogy sajnálom előle a kaját, hát nem így van. Én szoktam főzni. Múltkor a bolognai-nak a felét megette!!! Az fél kiló tészta volt, plusz a mártásnak a fele, kb. 3 emberi adag! Reszelt sajtból alig hagy. Múltkor kiraktam és rászórta a maradékot az övére, azt mondta azt hitte már vettem belőle. Lekvár. Egyszerre képes megenni egy üveggel, nem érdekli nekem marad-e. Brutál mennyiséget képes megenni egyszerre, nem érdekli hogy marad-e belőle. Én csak egy undorítóan mocskos zabagépet látok benne, és hogy a sok pénzt nyeli le, szó szerint.
2017. máj. 24. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy majd idővel cukros legyen vagy vérnyomásproblémák lépjenek fel, azért erre valahogy próbáld figyelmeztetni. Meg egészséges kaják is legyenek a hűtőben néha, azokat is el lehet úgy készíteni, hogy az ember a tíz ujját megnyalja utána.
2017. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Elmúlt a szerelem :D
2017. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1-es! Már a kapcsolatunk elején figyelmeztettem rá, ő meg nevetett és mondta hogy tudja, de nem érdekli, amúgy sokszor esténként 1 tábla csokit is bevág! Minden este egy nagy doboz yoghurtot! 3-4 gombócot kért mindig a fagyiból, most hogy drágább lett, csak kettőt és nem az egészsége miatt.
2017. máj. 24. 19:25
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem normális. Nem lehet, hogy cukorbeteg? Vagy az lesz. Sportolók meg akik extrém sok fizikai munkát végeznek, esetleg kamasz fiúk, azoknál oké, ha sokat esznek, ők ledolgozzák, szükségük van rá. De egy átlag embernél nem normális.

És akkor arról még szó sem esett, hogy egy rohadt bunkó paraszt aki fölzabálja a többiek elől a kaját.

2017. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem cukros, rendszeresen jár vérvételre. Anyukája mondta, hogy az apja ilyen zabagép.
2017. máj. 24. 19:27
 6/25 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap a felvágottat kettesével kezdte a szendvicsbe tenni magának, kértem ne így csinálja mert nem fog maradni. Persze les.zarta.
2017. máj. 24. 19:29
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerű ez szívem, már ha a továbbiakban van még gusztusod hozzá. Főzz kevesebbet. Két normál embernyi adagot főzz és kész. Amíg van előtte zabálni fog. Ne legyen előtte! Ha nem tetszik neki, majd főz ő.
2017. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
"Anyukája mondta, hogy az apja ilyen zabagép." Na meg gondolom ismerkedésetek közben sem fogta vissza magát. Akkor meg csak annyit árulj el, hogy ez miért most lett számodra kibirhatatlan, elitélendö? Tudtad, hogy milyen párt választasz?
2017. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom szerencsére nem ilyen, viszont az anyja igen :D Ha csinálok magamnak enni ott náluk (mert nem szeretem az ő kajájaikat, mert csak disznóhúst esznek), akkor kérdezés nélkül felzabálja a maradékot. De mindennel ezt csinálja, nem érdekli, hogy senki másnak sem jut belőle
2017. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8-as! Nem az anyja nem a kapcsolatunk elején mondta el. Most pár hete, mert dühös volt a férjére. Képzeld a kapcsolatunk elején nem evett ennyit, sőt alig és nagyon vékony volt.
2017. máj. 24. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!