Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelt kérdés
Életemben nem láttam még ilyet, mielőtt azt írnátok hogy sajnálom előle a kaját, hát nem így van. Én szoktam főzni. Múltkor a bolognai-nak a felét megette!!! Az fél kiló tészta volt, plusz a mártásnak a fele, kb. 3 emberi adag! Reszelt sajtból alig hagy. Múltkor kiraktam és rászórta a maradékot az övére, azt mondta azt hitte már vettem belőle. Lekvár. Egyszerre képes megenni egy üveggel, nem érdekli nekem marad-e. Brutál mennyiséget képes megenni egyszerre, nem érdekli hogy marad-e belőle. Én csak egy undorítóan mocskos zabagépet látok benne, és hogy a sok pénzt nyeli le, szó szerint.
2017. máj. 24. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A #4es válazolót egészíteném ki annyival,hogy a sportolók ugyan hatalmas menniységeket esznek,de több kisebb adakokra leosztva(napi 4-5-6-esetleg 7 étkezés)..és főleg nem esznek mindent össze vissza..
2017. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyan ételek, amiket ő utál és te szereted? Az lehet a baj, hogy túlságosan a kedvére teszel főzéskor/sütéskor. Készíts néha olyat, amit nem szeret, te viszont boldogan megeszed, legalább próbára teszed vele. Mondod neki, hogy "ez van, drága párocskám, ha nem jó, éhen maradsz".:)
2017. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Na most ott kezdődik ez a dolog, hogy ötletem sincs miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki szarba se veszi, ha kérsz tőle valamit.

A másik meg, hogy az a gond, hogy ki van tágulva a gyomra. Ezt csak úgy lehet orvosolni, ha erőt vesz magán és szépen elkezd jóval kevesebbet enni. Mondjuk nem többet a szükségesnél.

Én nő vagyok, de volt egy ilyen időszakom. Volt, hogy egy ültő helyemben megettem egy pizzát, négy palacsintát meg egy liter üdítőt. Aztán egyszer belenéztem a tükörbe és azt mondtam, hogy oké kislány akkor ennek most van vége. Vettem egy kisebb fajta müzlis tálat és az lett a mérce. Azt ettem ami abba belefért (nyilván nem púposra rakva). Eleinte baromi nehéz volt, de már nincs szükségem a tálra.

Ez függőség, mint a dohányzás, és épp emiatt komoly akaraterő kell, hogy az ember leálljon. És neki kell ezt eldöntenie, ráerőltetni nem lehet.

Innentől kezdve neked kell eldöntened, hogy vele maradsz és elfogadod így, vagy lelépsz.

2017. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12-es! Amit nem szeret azt is megeszi, nem is értem miért! Múltkor majdnem a kukába dobtam ki a kaját mert rossz íze lett, erre ő megette!!!
2017. máj. 24. 19:45
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek, kivéve talán azzal a résszel, hogy "a sok pénzt nyeli le". Ez így nagyon kőbunkó megfogalmazás.
2017. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyet mondasz rá hogy "csak egy undorítóan mocskos zabagépet látok benne" akkor sztem nálatok ezen kívül is nagy problémák vannak. Nem hiszem hogy most emiatt így kéne beszélni olyanról akit amúgy szeretsz és tisztelsz. Oké, lehet túlzásba esik, de mindenkinek vannak hibái, ha minden más rendben lenne akkor gondolom téged sem zavarna ez ennyire. Szóval felesleges ezen pörögni, nem értem miért vagy vele ha nem tudod elfogadni őt ilyennek, hiszen mindig is ilyen volt. Állj tovább ha nem felel meg neked. Amúgy a szendvicsbe én is duplán vagy triplán teszem a felvágottat:D
2017. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem erősen túlzol.

Nem is értem, miért baj, ha jó étvágya van. Férjem is ilyen, fizikai munkát végez, lemozogja. Alapjáraton is gyors az anyagcseréje.

Simán megeszi a dupláját annak, amit én.

Az sokkal rosszabb, mikor kiteszed a lelked, főzöl egész nap, és csak turkálja, hogy ezt nem szereti.

2017. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Uncsiból zabál vagy az érzelmeit tömi magába. Sztem is undorító.
2017. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
Ja, nem sajnálod, de a f aszér' zabál ennyit, a sok pénzt nyeli le. Most akkor mivan? Ha nem sajnálod akkor miért baj ez? Hát had egyen már ha jólesik neki, szerencsétlen ember..
2017. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

Majdnem fél kiló tésztát én is megeszek kb. kétszerre olyan 1 óra különbséggel, ha éhes vagyok, pedig én egy 47 kilós nő vagyok :D

Az bunkóság, hogy sosem nézi, hogy neked marad-e, ezzel totál egyetértek, ezen én is kiakadnék.

De azért te sem vagy semmi ezzel az undorító, mocskos zabagép, meg a sok pénzt nyeli le szöveggel.... Hogy lehet valaki ennyire smucig? Attól, hogy te madáradagot eszel, neki lehet jó étvágya, és hacsak nincsenek filléres gondjaitok, ne sajnáld már bakker... Az meg nonszensz, hogy azért undorító és mocskos, mert szeret enni (ok, mondjuk ha emellé 200 kiló, akkor mondjuk megértem, de pusztán az, hogy sokat eszik, azért ne legyen már ekkora gond).

2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!