Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is ennyit zabál?

Figyelt kérdés
Életemben nem láttam még ilyet, mielőtt azt írnátok hogy sajnálom előle a kaját, hát nem így van. Én szoktam főzni. Múltkor a bolognai-nak a felét megette!!! Az fél kiló tészta volt, plusz a mártásnak a fele, kb. 3 emberi adag! Reszelt sajtból alig hagy. Múltkor kiraktam és rászórta a maradékot az övére, azt mondta azt hitte már vettem belőle. Lekvár. Egyszerre képes megenni egy üveggel, nem érdekli nekem marad-e. Brutál mennyiséget képes megenni egyszerre, nem érdekli hogy marad-e belőle. Én csak egy undorítóan mocskos zabagépet látok benne, és hogy a sok pénzt nyeli le, szó szerint.
2017. máj. 24. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az exemmel jarsz? Megnyugtatna a tudat, hogy csak egy ilyen önző s..gf.j van.

Ő elhízott én lefogytam a kapcsolatunk alatt.

A vége az lett, hogy munkahelyet váltottam, ahol volt napi egy ingyenes, és egy olcsó étkezés (pincér).

Ekkor kijelentettem, hogy mivel otthon csak kávézom, illetve szörpözòk, ő fizeti a kaját, és csak a szabadnapjaimon közösen.

Két hét után büdösK voltam, aki hagyja őt éhezni, mert addigra elfogyott a pénze a habzsidőzsibe.

2017. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Fish1 ***** válasza:
52%

Igen, az nekem is kitűnt az írásodból, hogy más gond is van itt.

Írod, hogy eleinte nem evett ennyit és vékony volt. Most viszont sokat eszik. Ennek az az oka, hogy valamit kompenzál ezzel. Az élete valamelyik része nincs rendben, emiatt feszült és a feszültségét vezeti le a zabálással. Amikor eszik, egy időre megnyugszik. Aztán megint eszik. Aztán hízik... kajafüggő lett.

Szerintem a dolog lelki okát keressétek meg.

2017. máj. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%

"Már a kapcsolatunk elején figyelmeztettem rá, ő meg nevetett és mondta hogy tudja, de nem érdekli, amúgy sokszor esténként 1 tábla csokit is bevág! Minden este egy nagy doboz yoghurtot! 3-4 gombócot kért mindig a fagyiból"


Pár válasszal lejjebb:


"Képzeld a kapcsolatunk elején nem evett ennyit, sőt alig és nagyon vékony volt."


Most akkor melyik?


Amúgy miért vagy vele? Látszik az írásodból, hogy rendesen utálod azt az embert..

2017. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is sokat eszek,nő létemre. A férfiak szerint cuki. No nem úgy kell elképzelni,hogy 3-4 gombóc fagyi. A-a,inkább tésztából eszek rengeteget,akár egy család ebédjét pár óra alatt,aztán sütit, péksütit. Nyaminyami😇😇😇😇 És nem hízok. 22/L
2017. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
19%
A 3-4 gombóc fagyi amúgy szerintem nem is sok, sőt, néhanapján egy tábla csokit is megeszek, ha olyanom van, aztán hónapokig egyáltalán nem. Szerintem ez annyira nem szélsőséges amúgy, inkább az van, hogy a kérdező nagyon keveset eszik, ezért feltűnik a különbség.
2017. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!