Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket elhagytak és a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket elhagytak és a volt párjuk hamarosan utána elvett mást, hogyan tudtatok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem, de mégis nagyon rossz érzés. Nemrég volt az eljegyzésük és tervezik az esküvőt. Vannak közös barátaink, így akarva akaratlanul is tudok róla. Pár hónap után megkérte a kezét. Boldog képekkel tele az internet. Ha nem is nézem meg tudom, mert mások elmondják. Ti ezt megalázónak éreznétek, ha veletek történne? Valakik talán le is sajnálnak emiatt, hogy na így jártál, talált nálad jobbat.
2017. máj. 29. 08:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, azota van parja, szuletett babaja, de sose fogja elfelejteni a volt parjat. Ha feljon temakent latom rajta, hogy meg mindig nincs túl rajta. Nagyon szemet volt az ex. Egyik nap mire baratnom hazaert melobol, addig elkoltozott. Sztem nem boldog a srac, nem azt latom rajta, hogy szetveti a boldogsag, inkabb egy megtort, faradt, boldogtalan embert latok. 4es voltam.
2017. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szakítás után kb. egy hónapig érdekelt, mi van vele, addig tartott túllépni rajta.


Őszintén sajnálnám a barátnőjét, ha lenne, mert nem tudja, mibe megy bele a kapcsolattal, pláne a házassággal.

Örülök, hogy szakítottunk, egy nagy gyerek, akinek a anyja véleménye az első, és csak a legvégén a társa. :(


Szóval nekem aztán tökmindegy, mit csinál, az biztos, hogy én találtam nála jobbat :)

2017. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!