Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "egyetek hízzatok" kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "egyetek hízzatok" kijelentésemre joggal sértődtek meg a párom barátnői?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt egy kis összejövetel nálunk és kajálás előtt előttem egy ilyen szöveget.Láttam az arcokon,hogy nem kellett volna de hát csak poénnak szántam.Ti,hogy reagáltatok volna?Szerintem poénnak jó.
2017. máj. 29. 15:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát, speciel szerintem ebben semmi vicces nincs, de semmi bántó sem. Kb a Jó étvágyat! mondattal ér fel. Min lehet ezen kiakadni?! Érthetetlen...
2017. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem poénos (bár nem voltam ott, a kontextuson pedig sok minden múlik, szóval még akár az is lehetett), viszont megsértődni ezen nagyon "lányos". Mondom ezt nőként. Szóval sz.rd le.
2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
persze poén, én nem sértődnék be rajta, nekem ez annyit tesz, hogy nem sajnálod tőlük, szivből kínálod. nem jogos a sértődésük
2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Hm, hülyék! Én erre azt mondtam volna hogy "Eszek is!!!" és a menü nagy részét befaltam volna!!! :DDD
2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok nő életének közepe a testsúlya.
2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerős nők máshogy reagálnak rá mint a haverjaid.:)

Azonosítsd a célközönséget mielőtt poénkodásra adod a fejed, ugyanaz a szöveg nem jól veszi ki magát más közegben.

2017. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk ha pincér rangom lenne biztos nem lökném oda a kedves vendégeknek.
2017. máj. 29. 15:42
 8/26 anonim ***** válasza:
Te ilyen Puzsér Robi féle hapsi lehetsz ugye?
2017. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám magam annak de tény hogy sokaknál kiverem a biztosítékot ahogy az élethez állok.
2017. máj. 29. 15:43
 10/26 Sunshinedoll ***** válasza:
33%

Szerintem elég indiszkrét és s-ggfej megnyilvánulás volt.

Semmi közöd az étkezési szokásaikhoz, ráadásul sikerült úgy közölnöd ezt a dolgot, mintha baj lenne a kinézetükkel. Ami megint kvára nem rád tartozik és a legtöbb nőnek a társadalmi elvárások miatt kifejezetten kényes téma.

Ne takarózzál itt a stílusoddal meg a személyiségeddel, a s-ggfejség nem a DNS-ben tárolódik.


UI: a vicceknek viccesnek kell lenniük. Találj ki jobbakat, mert ez nem volt az.

2017. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!