Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett "divat", hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett "divat", hogy a fiatal 20-25 közötti nők egyedül vállalnak gyereket a nagy semmire, apa és kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogant meg bennem, mert az elmúlt 1 évben ma tudtam meg hogy az 5. nő ismerősöm is terhes, természetesen se apa se kapcsolat.

Többen ki is jelentették, hogy nem is kell apa a gyereknek mert ők majd felnevelik egyedül!

Persze a facebook-on megy ezerrel a fénykép posztolgatás a kerekedő hasukról, lájkolgatják a baba webshop-ok akcióit, meg mindenféle nevetségesen erőltetett facebook-os "aranyköpésekkel" megpakolt meme-eket raknak óránként az idővonalukra. Tudjátok ilyen "az élet nehéz de aki erős az túléli a legnehezebb időszakot is" -és egy anya fogja a pár hónapos babát a képen.

Az én személyes ismerőseimen kívül is tudok jó pár fiatal nőről, akik tuti hogy csak divatból csináltatták fel magukat.

Mert látták hogy az egyik ismerősük terhes, és akkor nekik is kell egy gyerek, mert az milyen "menő" már...

Nem mondanám ezt, ha nem ismerném ezeket az embereket, a legtöbbnek iszonyat gáz az életről elképzelt felfogása, sőt mondhatnám úgy is, hogy nincs semmi elképzelése, egy szaros rántottát nem tudnának megcsinálni.

Komolyan azt érzem, hogy ez a baba dolog kb olyan náluk, mint egy kölyök kutya.

Még kicsi addig édes aranyos cukimuki, lehet vele villogni az ismerősök előtt, tologatni a babakocsit az utcán, de ahogy kezd nőni már csak nyűg lesz.


2017. jún. 2. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Az én ismeretségi körömben senki sem terhes, aki meg mégis, az már inkább a 30-at súrolja valamilyen irányból. Most vagyok 24, férjem van, diplomám (amit teljesen önerőből szereztem, végig dolgoztam a suli mellett), és fantasztikus munkahelyem, ami fizet annyit, hogy ha esetleg teherbe esnék és a férjem lelépne (amit kétlek, jelenleg ő jobban akar babát, mint én), akkor is el tudjam magunkat tartani. A korosztályomban, már az ismerőseim közül, egyelőre én vagyok az egyetlen, aki férjhez ment, a többiek vagy tovább tanulnak vagy karriert építenek vagy éppen önmegvalósítanak és világot látnak, jótékonykodnak Afrikában meg ilyenek.


Minden azon múlik, hogy milyen körökben mozogsz.

2017. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Inkább az lett divat, hogy 20-35 közötti pasik nem vállalják a felelősséget mégsem, és otthagyja a nőt terhesen, mikor már nem lehet elvezetni.

Ez akkor is előfordult több ismerőssel is, mikor tervezett babáról volt szó, és a férfi is akarta. Az egyik rájött, hogy mégse neki való a gyerek. A másik meg lelépett egy másik nővel.

2017. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Sok a butuska kiscsaj, aki 18-24 éves kora között felcsináltatja magát, akár szándékosan is. Részben egyetértek 12-essel, a hasonszőrű pasasa ezeknek a kiscsajoknak pár hónap után rájön, hogy ő még jobban szeret szombat esténként a saját hányásában fetrengeni, mint a gyerek fosában turkálni.
2017. jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

A gyakorit olvasva tényleg elég sok ilyen csaj van.

A legtöbb sötét, mint a negro. Aztán vannak az álmodozók, akik szappanoperákon felnőve vállalják szerelmüktől a babucit, mert az ő szerelmük örók és tiszta.

A legalja szerintem az, amikor azért csusszan be a baba, mert tényleg ezzel akarja magához láncolni a pasit.

A kedvencem a becsúszott baba, amiról 99 %-ban kiderüll, hogy nem is védekeztek normálisan.

Számomra a konklúzió az, hogy nem sminkelni kell megtanulni tökéletesen 14 éves korra, hanem gondolkodni, védekezni, és fóleg memet mondani.

2017. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

,,Egy átlag huszonkét éves lánynak diplomája van és már dolgozott legalább egy évet."


Akkor mozogj egy kicsit más körökben is.

2017. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért lett divat, mert sok állami juttatást kapnak, emellett egyes férfiak már annyira rászorulók, hogy bevállalnak ilyen nőt is, és persze segítenek az anyukának, pénzben is.
2017. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
NEm lett divat,inkább az a divat, hogy nem védekeznek.
2017. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17


Épp azért lett divat a nem védekezés (amikor sokkal könnyebb mint eddig bármikor), mert az lett a divat, hogy így vállalnak gyereket.

2017. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!